Traktory z przyczepą

Filter

Traktor z przyczepą to wymarzona zabawka dla tych dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas i wprost nie potrafią usiedzieć w miejscu, a przy tym fascynują je wszelkie duże sprzęty rolnicze. Takie traktorki mogą być napędzane akumulatorem lub pracą dziecięcych nóg, a w przyczepach zmieszczą się ukochane pluszaki czy lalki, które można zabrać na wycieczkę po ogrodzie, jak również klocki, które mogą udawać materiały budowlane, albo nawet prawdziwe plony z sadów! Dzięki temu kilkulatek może nie tylko świetnie się bawić, ale też aktywnie pomagać dziadkowi przy pracach ogrodniczych! Nasz sklep oferuje duży wybór traktorów dla dzieci, więc bez problemu znajdziesz w nim idealny model dla swojej pociechy.

Czytaj więcej

Traktor z przyczepą – na pedały, biegowy czy na akumulator? Ty wybierasz!

W naszej ofercie znajdziesz modele traktorów dopasowane do dzieci w każdym wieku. Dla najmłodszych dobrym rozwiązaniem będzie traktor biegowy typu jeździk – zabawa na nim wesprze prawidłowy rozwój motoryczny dziecka, a także będzie doskonałym ćwiczeniem na koordynację ruchową. Dzięki temu w przyszłości Twojemu maluchowi łatwiej będzie się nauczyć jazdy na rowerze, utrzymywania równowagi w sportach czy świadomości ciała potrzebnej np. w tańcu. Z kolei dla starszych dzieci traktor z przyczepą na pedały będzie doskonałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu! Rozpędzenie takiego sprzętu wymaga włożenia odrobiny siły w pedałowanie, a możliwość załadowania przyczepy zabawkami sprawia, że dzieci chętnie jeżdżą z nią po całym ogrodzie czy domu przez wiele godzin, wymyślając coraz to nowsze zabawy. Taki traktor to też propozycja dla tych dzieci, które nudzą się na spacerach! Wystarczy pozwolić im zabrać traktorek zamiast rowerka czy hulajnogi, a zwykły spacer zamieni się w wielką przygodę. Kilkulatków, które lubią naśladować dorosłych, na pewno ucieszy traktor z przyczepą na akumulator. Ten sprzęt wyglądem przypomina maszyny rolnicze używane przez dorosłych, więc każdy maluch, który marzy już o tym, by być jak tata czy dziadek, nie będzie mógł się doczekać, by wsiąść do swojego traktora i załadować przyczepę po brzegi jabłkami, świeżo wykopanymi marchewkami albo zakupami do domu.

Traktory dla dzieci – i zabawa, i ćwiczenia

Opinie rodziców są zgodne: zachęcić dzieci do ruchu nie zawsze jest łatwo, szczególnie gdy zabawa na świeżym powietrzu musi rywalizować z grami komputerowymi czy bajkami w telewizji. Dlatego traktor dla dzieci będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji zabawek. Dostępne w ofercie naszego sklepu modele różnią się takimi parametrami jak wielkość, kolor czy cena, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie tu traktorek idealny dla swojej pociechy, a przekonanie malucha do aktywnej zabawy już nigdy nie będzie stanowiło problemu.

Wytrzymałe i stabilne traktory z przyczepami zapewnią rozrywkę na długie godziny, pozwolą spożytkować nadmiar energii, a przy tym będą doskonałą formą ćwiczeń oraz dobrym wstępem do nauki jazdy na rowerze. Wybierz więc już dziś pojazd dla swojego małego farmera i obserwuj, z jakim zapałem będzie się nim bawił!