Igracek

Filter

Zabawa w zawody to jedna z najchętniej podejmowanych przez dzieci czynności. Żeby uprzyjemnić ją najmłodszym dzieciom, firma EFKO stworzyła serię wspaniałych figurek z akcesoriami IGRACEK. Dzięki nim możliwe jest poznawanie rozmaitych zawodów, codziennych zajęć ludzi, którzy je wykonują i używanych przez nich w pracy przedmiotów. Zabawki IGRACEK mogą być używane już od trzeciego roku życia! Choć nie jest to jeszcze czas na wybieranie przyszłego zawodu, zabawki mogą wprowadzać w świat różnych branż i zapoczątkować konkretne zainteresowania dzieci.

Czytaj więcej

IGRACEK firmy EFKO – tradycja kilku pokoleń

Czeski producent EFKO skupia się na przybliżeniu maluchom świata wielu zawodów. Pewnie pamiętasz z dzieciństwa, że niektóre z nich Cię fascynowały. Lubiliśmy dowiadywać się, jak pracuje lekarz, kominiarz, policjant lub strażak. O niektórych zawodach marzyliśmy, że podejmiemy się ich jako dorośli. Dzięki zabawkom IGRACEK możemy opowiadać najmłodszym, czym zajmują się poszczególne osoby. Jakich narzędzi używają w pracy, jakie zadania wykonują i jak przyczyniają się do dobra lokalnej społeczności. Pozwalają zrozumieć trudne pojęcia, ponieważ bazują na atrakcyjnych akcesoriach. Przystępna cena artykułów pozwala na zakupienie kilku figurek lub zestawów, aby jeszcze bardziej pogłębić zrozumienie tematu.

Figurki mogą być wykorzystywane w przeróżnych zabawach. Poza specyficznym kontekstem zawodowym, zabawki IGRACEK to okazja do zabawy w dom. Z pomocą produktów w naszym sklepie możesz skompletować całą rodzinę, której członkowie zajmują się również innymi sprawami niż praca zawodowa. Figurki mogą zamieszkać w domku dla lalek lub stać się towarzyszami innych zajęć malucha. To również szansa do rozpoczęcia edukacji w zakresie zdrowia, recyklingu, bezpieczeństwa na drodze i wielu innych istotnych zagadnień. Według opinii ekspertów nauczanie jest najbardziej skutecznie wtedy, gdy łączymy je z przyjemnością.

IGRACEK MULTIGO

Produkty z serii IGRACEK MULTIGO to jeszcze wyższy poziom dobrej zabawy. Wyróżniają się dobrą jakością wykonania i dużą trwałością materiałów. Są niezwykle kolorowe i umożliwiają tworzenie własnych kolekcji zabawek z tej serii. Pojazdy IGRACEK MULTIGO cechują się dodatkową łatwością użytkowania. System bajonet, w jaki są wyposażone, ułatwia wymienianie naczep i dodatków w krótkim czasie. Dokupowanie kolejnych elementów to szansa na jeszcze lepszą zabawę!

Figurki w obu wersjach mają ruchome części. Można np. poruszać ich rękoma, a w specjalnych wgłębieniach w dłoniach umieścić załączone akcesoria. Przykładowo, kucharka IGRACEK ma do dyspozycji wałek, chochlę, tłuczek i mątewkę. W naszym sklepie znajdziesz plastikowych przedstawicieli różnych interesujących zawodów. Są wyposażeni w charakterystyczne dla nich narzędzia pracy. Sam będziesz zachwycony tymi miniaturkami!

Kieruj się opiniami konsumentów i dobrą ceną

Zabawki IGRACEK otwierają bramy nieskończonych możliwości zabawy. Ich cena pozwala na zakup kilku części i stopniowe kompletowanie coraz większego zestawu. Dzięki pozytywnym opiniom wiemy, że produkty IGRACEK sprawiają dzieciom dużo frajdy. Nasz sklep stawia również na Twoje zadowolenie – zapraszamy do zakupów i czekamy na Twoje opinie!