Gigant Traktor ładowarka z przyczepą

108.56 

Opis

Gigant Traktor – ładowarka z przyczepą marki WADER to bardzo interesujący produkt, należący do serii Gigant – która nieprzypadkowo nosi taką nazwę. Zabawka jest naprawdę spora, jej wysokość wynosi ok. 50 cm, natomiast długość całego zestawu (traktora z przyczepą) to 117 cm. Pojazd posiada bardzo trwałą konstrukcję. Wykonano go z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, dlatego traktor z przyczepą może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz, na przykład w ogrodzie czy na placu zabaw. W przypadku korzystania z zabawki marki WADER w ogrodzie przydać się może informacja, że nośność traktora to nawet 100 kg, a przyczepy – 60 kg. Plastik jest nietoksyczny i odporny na każdą pogodę, dlatego produkt można przechowywać na zewnątrz. Uwagę dziecka przykuje z pewnością atrakcyjna kolorystyka zabawki. Mimo świetnej jakości cena zestawu jest naprawdę atrakcyjna.

Gigant traktor – ładowarka z przyczepą – zabawka do domu i ogrodu

Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze względu na swoją wytrzymałość, ale też wiele sposobów użycia. Warto wspomnieć, że oferowana zabawka została wyposażona w sporo ruchomych elementów, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze bardziej atrakcyjne dla malucha. Po pierwsze część łącząca traktor i przyczepę porusza się, co ułatwia manewrowanie. Ponadto ruchoma jest także sama ładowarka oraz znajdująca się na tylnej ściance przyczepy klapa ułatwiająca rozładunek przewożonego towaru.

Dostępna w naszym sklepie zabawka zachęca do aktywności ruchowej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Ponadto korzystanie z produktu pozytywnie wpływa na motorykę najmłodszych, a poza tym rozwija wyobraźnię oraz kreatywność. Ze względu na swoje rozmiary traktor z przyczepą może być używany nie tylko przez jedno dziecko, ale kilka maluchów naraz. Całość umieszczono w estetycznym opakowaniu z oknem. Zapraszamy do zakupów!

Cechy produktu:

materiał: tworzywo sztuczne

długość traktora: 55 cm

długość zestawu: 117 cm

waga: 4,85 kg

sugerowany wiek: 1+

Informacje dodatkowe

Waga 485 kg
Wymiary 55 × 32 × 595 cm