Zabawki dla przedszkoli

Filter

Bezpieczna i zajmująca rozrywka dla najmłodszych? W ofercie posiadamy edukacyjne zabawki dla przedszkoli, które wspierają wrodzoną kreatywność maluchów i pozwalają im na swobodną zabawę. To między innymi duże komplety kloców edukacyjnych, klocków sensorycznych czy autek pozbawionych ostrych krawędzi i drobnych elementów. Poprzez nasz sklep proponujemy zestawy zabawek, którymi dzieci będą mogły bawić się nawet spuszczone z uwagi opiekuna. Duże fragmenty minimalizują ryzyko zakrztuszenia się, a forma i kolory zabawek inspirują maluchy do świetnej zabawy!

Czytaj więcej

Zestawy zabawek dla przedszkoli

Komplety zabawek z asortymentu dopasowane są do wieku dzieci uczących się w przedszkolach. Chodzi zarówno o poziom trudności poszczególnych układanek, jak i ich formę czy walory edukacyjne. Do tego elementy zestawów są na tyle duże, by dziecko nie mogło ich połknąć. Co ważne, do wytworzenia każdego z nich użyto nietoksycznego materiału, który odporny jest na uszkodzenia i nie pęka. Proponowane przez nas zabawki dla przedszkoli pozbawione są ostrych krawędzi oraz niewielkich części, niebezpiecznych dla maluchów. Z kolei wybrane komplety zawierać mogą nawet kilkadziesiąt elementów, pozwalających na swobodną i bezpieczną rozrywkę wszystkim dzieciom w grupie.

Edukacyjne zabawki dla przedszkoli wspierają ich wyobraźnię i ćwiczą zdolności manualne. Konieczność dopasowania fragmentów do układanki zwiększa precyzję ruchu, poprawia koordynację i pozytywnie wpływa na szeroko rozumiane umiejętności motoryczne. W zależności od wybranego modelu nasze zabawki dla dzieci do przedszkoli mogą być używane już przez maluchy, które ukończyły 1. rok życia.

Komplety zabawek edukacyjnych

Asortyment dostosowany jest nie tylko do potrzeb dzieci, ale uwzględnia także wymagania nauczycieli. Nasze zestawy zabawek doskonale sprawdzają się w realizacji nauki przedszkolnej, rozwijając zdolność logicznego myślenia czy kojarzenia. Poprzez zabawę z pedagogiem maluch może nauczyć się rozpoznawania kształtów i kolorów. Będzie umiał określać rozmieszczenie przestrzenne poszczególnych elementów (zwroty “nad”, “pod”), czy współpracować z pozostałymi osobami z grupy. Nasze zabawki to także dobry sposób na rozpoznawanie indywidualnych umiejętności dziecka oraz na przełamywanie barier w przyswajaniu wiedzy. Można samodzielnie zdecydować, jaki stopień trudności układanek wybrać do zabawy z dzieckiem.

Zabawki dla przedszkoli – oferta

Dostępne w ofercie zabawki edukacyjne dla przedszkoli pakowane są w przezroczyste pojemniki z pokrywą. Można ją wielokrotnie zdejmować i zamykać, co ułatwi utrzymanie porządku w sali zabaw. Powstałe z klocków konstrukcje także bardzo łatwo zdemontować. Maluch sam poradzi sobie w posprzątaniu zabawek na polecenie nauczyciela. Elementy są lekkie, a ich rozmiar dopasowany do niewielkich dłoni dzieci. W sposób precyzyjny będą mogły chwycić, przenieść i przyczepić fragment do powstającej układanki.

Widoczna na stronie cena obejmuje komplet zabawek i pudełko do ich przechowywania. Kolory poszczególnych elementów dobrane zostały losowo. Sprawdzaj opinie na temat wybranych zestawów i zamawiaj je do swojego przedszkola!