Licencja Disney

Filter

Bajki Walta Disneya są ponadczasowe, a co za tym idzie, zna i kocha je niemal każde dziecko na świecie. Zabawki przedstawiające wizerunki ulubionych bohaterów Twojego podopiecznego przeniosą go do świata czarów, przygód i najskrytszych marzeń. Z postaciami uwielbianych przez malucha kreskówek każdy dzień będzie piękniejszy, a każda zabawa nabierze zupełnie nowego, magicznego wymiaru.

Czytaj więcej

Zabawki Walta Disneya – ponadczasowa magia

Bajki Disneya uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i przez ich rodziców, dlatego wizerunki bohaterów tychże kreskówek w szybkim czasie zostały przeniesione z ekranów na zabawki. Walt Disney wyprodukował swój pierwszy film animowany już w latach 30. XX wieku. Od tamtego czasu minęło niemalże sto lat! Nic więc dziwnego, że ilość postaci wykreowanych przez Disneya może przyprawić o zawrót głowy.

Z tłumu bohaterów każde dziecko ma jednak tych swoich, ulubionych, do których pragnie wracać najczęściej. Już dziś możesz podarować mu kawałek tego magicznego, bajkowego świata, ofiarując mu zabawkę z licencją na markę Disney. Oferta naszego sklepu pełna jest postaci z bajek, takich jak: Myszka Miki, Toy Story, Kubuś Puchatek i wiele, wiele innych. Oczywiście nie brakuje także ekipy zawsze pięknych i nienagannie ubranych księżniczek Disneya! Zabawki Elsa, Anna, czy Ariel czekają z niecierpliwością, aby towarzyszyć Twojemu dziecku podczas każdej zabawy!

Mimo tego, że zarówno magia, jak i radość każdego dziecka są oczywiście bezcenne, to zabawki oferowane w naszym sklepie, są w bardzo dobrej, konkurencyjnej cenie. Dzięki temu Twój portfel nie ucierpi, a maluch będzie miał uśmiech od ucha do ucha, kiedy tylko zobaczy, że sprawiłeś mu prezent z licencją Disneya. Zabawki idealnie nadają się także do wspólnej zabawy, dzięki czemu Twoja pociecha może integrować się z innymi dziećmi, lub bawić się razem z Tobą. Oferowane przez nas produkty zbierają same pozytywne opinie, ponieważ idealnie nadają się dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. W asortymencie mamy bowiem zarówno wizerunki księżniczek, jak i postaci z bajki Auta.

Zabawki Disneya słyną z różnorodności, a ich cena jest bardzo niska. Jesteśmy pewni, że spośród naszej oferty znajdziesz wymarzony prezent dla swojego malucha. Być może ulubioną postacią Twojego dziecka z rodziny Disneya jest Myszka Miki? Zabawki są rozmieszczone w sposób przejrzysty, dlatego znalezienie tej wymarzonej nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Ponadto produkty świetnie nadają się do zabawy na świeżym powietrzu, dzięki czemu zachęcenie pociechy do wyjścia na dwór stanie się o wiele prostsze.

Zabawki Walta Disneya – opinie

Licencja na markę Disney jest pożądana przez wielu rodziców i nie od dziś zbiera pozytywne opinie. Wszystko za sprawą tego, że bohaterowie Disneya towarzyszą nam od pokoleń i każdemu kojarzą się pozytywnie, dlatego ich wizerunki tak często uświetniają różnego rodzaju zabawki.

Walt Disney słynie z tego, że jego bajki niesamowicie rozbudzają wyobraźnię dziecka, a na podstawie przedstawionych w nich historii maluch może się bardzo wiele nauczyć. Wizerunki ulubionych bohaterów na zabawkach przypominają dziecku o wartościach, jakimi dana postać kierowała się w filmie, za każdym razem, kiedy Twoja pociecha się bawi. Jest to bardzo cenne, ponieważ utrwala w dziecku dobre wzorce, a nauka przez zabawę jest najłatwiej przyswajalna dla dziecka. Jedną z uwielbianych przez rodziców i dzieci postacią Disneya jest Myszka Miki.

Zabawki przedstawiające jej postać, nie tylko umilą dziecku zabawę, ale i przypomną dziecku o tym, jak ważna jest przyjaźń, którą w bajce kierował się Miki. Cenne przesłanie niosą też bohaterowie bajki Auta. Zabawki Disneya zarówno bawią, jak i uczą. W poszczególnych opisach produktów podane zostały zarówno waga i wymiary zabawki, jak i zarekomendowany został wiek malucha odpowiedni do zabawy danym przedmiotem.