Magic truck technic

Filter

Kolekcja zabawkowych pojazdów Magic Truck Technic dostępna w naszym sklepie to propozycja, która zachwyci każdego malucha! W serii znajdują się duże ciężarówki, które swoim wyglądem jak najwierniej odzwierciedlają prawdziwe samochody! Zabawki z kolekcji Magic Truck Technic zyskały sobie pozytywne opinie naszych klientów – zarówno szczęśliwych dzieci, jak i zadowolonych rodziców. Są doskonałym pomysłem na prezent dla małego chłopca. Możesz być pewien, że pojazd go zachwyci i zapewni mu wiele godzin fascynującej zabawy.

Czytaj więcej

Pozwól dziecku odkrywać świat za pomocą pojazdów Magic Truck Technic!

Samochody Magic Truck Technic zostały tak zaprojektowane, by sprzyjać rozwojowi dzieci już od 3 roku życia. Łączą w sobie to, co najważniejsze- naukę oraz zabawę. W naszym sklepie oferujemy zabawkowe ciężarówki-lawety z takimi pojazdami, jak betoniarka, walec, wywrotka, śmieciarka czy spychacz. Zabawa tymi realistycznie wyglądającymi samochodami może rozwinąć u maluszka pasję do motoryzacji i pomóc mu poznać podstawowe pojazdy budowlane. Każdy z pojazdów znajdujących się w kolekcji posiada mnóstwo detali i szczegółów, dzięki którym prezentuje się niezwykle efektownie i na długi czas skutecznie przykuwa uwagę najmłodszych.

Jednocześnie samochody Magic Truck Technic nie ograniczają wyobraźni dziecka, a wręcz przeciwnie – dają nieskończone możliwości w wymyślaniu coraz to nowych aktywności. Zabawa ruchomymi, wieloelementowymi ciężarówkami rozwija zdolności manualne oraz motoryczne. Intensywne kolory każdego z pojazdów i świecące w ciemności elementy nie tylko wzbudzają zainteresowanie dziecka i zachęcają je do zabawy, ale także wspomagają koordynacją wzrokowo-ruchową. Pojazdy Magic Truck Technic mogą być wykorzystywane zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i w większej grupie, ucząc tym samym podziału obowiązków i zgodnej współpracy. Wyjątkową zaletą tych zabawek jest także przystępna cena, która idzie w parze z nowoczesnym wykonaniem i świetną jakością.

Najwyższa jakość dla Twojego dziecka

Zabawki z kolekcji Magic Truck Technic odznaczają się solidnym wykonaniem i stabilną konstrukcją. Doskonale wiadomo, że maluchy podczas zabawy nie zawsze są delikatne. Z tego względu producent zadbał o to, by pojazdy były trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zastosowane do produkcji ciężarówek gwarantuje długotrwałe użytkowanie zabawek – nawet przez wiele lat. Co więcej, pojazdy są odporne na czynniki atmosferyczne. Maluch może więc bez obaw korzystać z nich nie tylko w domu, ale również na placu zabaw, w piaskownicy czy na plaży.

Pojazdy Magic Truck Technic to nowoczesne zabawki z rozkładanymi i ruchomymi elementami. Są wyposażone w zwrotne koła i pomimo sporych rozmiarów niewiele ważą, toteż dziecko może swobodnie nimi jeździć i dowolnie sterować. Takie elementy, jak rozkładany podjazd, ruchoma skrzynia czy odczepiana naczepa niezwykle uatrakcyjniają zabawę i pozwalają na szerokie zastosowanie każdej części zestawu. Wysoka jakość ciężarówek, ich atrakcyjny wygląd oraz przystępna cena sprawiają, że zabawki z serii Magic Truck Technik stale zyskują pozytywne opinie i są bardzo chętnie kupowane przez rodziców kilkulatków.