Wywrotki dla dzieci

Filter

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór wywrotek dla dzieci. Oferujemy modele w różnych kolorach i rozmiarach. Dysponujemy pojazdami przeznaczonymi wyłącznie do zabawy w domu, a także wywrotkami, którymi maluchy mogą bawić się również na świeżym powietrzu. Te drugie wykonane są ze specjalnych tworzyw odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie odbarwiają się, nie pękają i nie odkształcają podczas zmian temperatur, intensywnych opadów ani w wyniku działania promieni słonecznych. Doskonale sprawdzają się podczas zabaw na plaży, w piaskownicy, w wodzie czy w ogrodach.

Czytaj więcej

Zabawkowe wywrotki dla dzieci – sklep internetowy 

Nasze wywrotki dla dzieci pozytywnie wpływają na rozwój maluchów. Zabawy z ich wykorzystaniem poprawiają zdolności manualne, motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. Ponadto pomagają w nauce myślenia przestrzennego, kształtów, kolorów i roli pojazdów w świecie. Dodatkowo do zabawy wywrotkami maluchy mogą zaprosić swoich przyjaciół. Dzięki temu mają szansę zintegrować się z rówieśnikami, nauczyć pracy w zespole i rozwinąć swoje kompetencje społeczne. Ponadto podczas zabawy wywrotkami dzieci mogą wcielić się w różnorodne role, odgrywać scenki i naśladować czynności, które zaobserwowały w rzeczywistym świecie. 

Wszystkie oferowane przez nas wywrotki dla dzieci są wykonane z trwałych, solidnych i nietoksycznych materiałów, w pełni bezpiecznych dla maluchów. Ich produkcja odbywa się zgodnie z normami międzynarodowymi. Przeznaczone są dla dzieci od 1. lub 3. roku życia, w zależności od wybranego modelu. Nie zawierają żadnych niebezpiecznych elementów ani ostrych krawędzi. Doskonale sprawdzają się podczas zabaw w pojedynkę oraz z przyjaciółmi czy rodzeństwem. Zapewniają świetną rozrywkę na długie godziny.

Wywrotki dla dzieci – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez nas wywrotki dla dzieci cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiane są zarówno przez rodziców, jak i właścicieli sal zabaw czy przedszkoli. Często kupowane są na prezent m.in. z okazji urodzin i świąt. Duża popularność oferowanych przez nas wywrotek dla dzieci wynika z ich trwałości, wytrzymałości i estetyki. Doceniane są one także za fakt, że pozytywnie wpływają na rozwój maluchów i skutecznie zachęcają dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu i wybrania odpowiedniej wywrotki dla Twojego dziecka. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.