MultiGo

Filter

Czeska firma EFKO proponuje najmłodszym zabawę w sprawdzonym wydaniu. Producent od kilku pokoleń zbiera pozytywne opinie, a tym razem proponuje nam zestawy Igracek: MultiGo. Zabawki z tej serii stwarzają okazję do zabawy i nauki w kontekście tzw. męskich zawodów. Mogą się nimi bawić zarówno chłopcy, jak i zaciekawione światem dziewczynki. Akcesoria można zabierać na dwór lub bawić się nimi w domu. Umożliwiają też wspólne spędzanie czasu z innymi dziećmi. Dzięki udogodnieniom zawartym w produktach dziecko może stworzyć prawdziwą kolekcję własnych pojazdów i kierowców.

Czytaj więcej

Zestaw MultiGo – zabawa w znane zawody

W sklepie zabawanastodwa.pl znajdziesz pojedyncze elementy oraz kompletne zestawy nawiązujące do różnych zawodów – takich, które wymagają użycia w pracy pojazdu. Ciężarówki, śmieciarki, pojazdy budowlane i uprzywilejowane pozwalają na wiele godzin zabawy, jednocześnie dając możliwość poznawania świata.

Przy pomocy figurek i samochodów, możesz opowiedzieć malcowi o obowiązkach i zadaniach poszczególnych osób. Jest to też okazja do poruszenia ważnych życiowych kwestii. Na przykład, bezpieczeństwa na drodze oraz szacunku do osób wykonujących różne przydatne dla ludzi zawody. Wysoka jakość i trwałość wykonania, a także kolorowe, atrakcyjne dla dzieci wzornictwo – to także cechuje serię MultiGo. Zabawki w realistyczny sposób odwzorowują prawdziwe samochody.

Dzięki systemowi bajonet, w jaki wyposażone są auta z zestawu MultiGo, możliwa jest łatwa i szybka wymiana naczep! Wymieniając nadwozie na inne, z jednego samochodu można zrobić różne wersje pojazdów. Wpływa to nie tylko na urozmaicenie zabawy, ale i rozwój kreatywności, spostrzegawczości, umiejętności motorycznych i wyobraźni przestrzennej malucha.

Baw i ucz dziecko z MultiGo – zabawki wpływające na rozwój dziecka

Okazuje się więc, że produkty MultiGo mogą również uczyć. W naszym sklepie nabędziesz zestaw MultiGo na miarę potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Korzystając z kolorowych akcesoriów, możesz doskonalić w nim poczucie troski o innych, o środowisko, porządek i bezpieczeństwo. W jednej cenie dostajesz więc sposób na przyjemne spędzanie czasu dziecka oraz łagodne wplatanie elementów edukacyjnych. Dodatkowo zachęcasz je do aktywnej zabawy ruchomymi częściami zestawów MultiGo – zabawki wyposażone są w ruszające się rączki, kółka, drabiny itp. Takie zajęcie jest bardzo angażujące. A kto wie, czy w ten sposób nie rozbudzisz w nim wartościowej pasji, która za kilka lat zostanie wprowadzona w życie?

Przychylne opinie i przystępna cena

Warto postawić na sprawdzonego producenta i zadowolonych klientów. Dzięki wymienności naczep w pojazdach, możesz stopniowo kompletować coraz większy zestaw dla dziecka, oszczędzając na cenie produktów. Estetyczne opakowanie pozwala na łatwe ozdobienie zabawki, jeśli chcesz ją przeznaczyć na prezent. W naszym sklepie oferujemy Ci zabawki MultiGo wysokiej jakości, które zasługują na pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że Ty i Twoje dziecko również dołączycie do grona naszych uśmiechniętych klientów! Zapraszamy do zakupów.