Łopatki dla dzieci

Filter

Zabawa na świeżym powietrzu bez względu na porę roku niesie ze sobą liczne korzyści. Naukowcy udowodnili, że nawet kilkanaście minut na zewnątrz ma zbawienny wpływ na nastrój dorosłych oraz dzieci. Świeże powietrze pozwala dotlenić mózg, a różnego rodzaju aktywności, jak budowanie zamków z piasku czy lepienie bałwana, dostarczają maluchowi ruchu, pozwalają rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim sprawiają mnóstwo frajdy. Aby zabawa na zewnątrz była jeszcze bardziej satysfakcjonująca, warto zaopatrzyć malucha w różnego rodzaju narzędzia – grabki, wiaderka, foremki oraz łopatki.

Czytaj więcej

Łopatki do piasku dla dzieci

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór łopatek dla dzieci, które stanowią doskonałe narzędzia do zabawy na plaży, podwórku, w parku lub w przedszkolnej piaskownicy. Co ciekawe, tego typu akcesoria sprawdzą się zarówno latem, jak i w sezonie jesienno-zimowym, gdy spadnie śnieg, a maluchowi zamarzy się ulepienie bałwana.

Prezentowane przez nas łopatki posiadają różne długości metalowego trzonka – 66 cm lub 47 cm – co pozwala na wybór optymalnego rozmiaru. Chwytak oraz szufla zostały wykonane z bezpiecznego dla dzieci, wytrzymałego i nietoksycznego plastiku. Tworzywo wykazuje odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego maluch może używać łopatki, kiedy tylko chce. Co ważne, prezentowane modele mogą być wykorzystywane już przez dzieci powyżej 1. roku życia pod opieką dorosłych.

Budowanie przy pomocy tak uniwersalnego narzędzia, jakim jest łopatka, sprawia dzieciom mnóstwo radości. A dzięki towarzystwu ich ulubionych postaci zabawa będzie jeszcze lepsza. Wśród dostępnych modeli znajdują się łopatki z grafikami przedstawiającymi bohaterów z bajek “Auta”, “Blaze i mega maszyny”, “Kraina Lodu”, “My Little Pony”, “Myszka Minnie”, “Psi Patrol”, “Shimmer i Shine”, “Top Wing – Ptasia Akademia”, “Transformers”, “Vaiana” i wiele innych. Co ważne, grafiki z postaciami zostały wykonane przy użyciu technologii IML – obrazek wtopiono bezpośrednio w plastik, z którego wytworzono szuflę. Dzięki temu łopatki mogą być używane do kopania śniegu, jak i piasku bez obaw o to, że grafika zetrze się pod wpływem ostrych drobin.

Łopatki dla dzieci – cena

Łopatki do piasku dla dzieci dostępne są w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu narzędzia te stanowią doskonały pomysł na prezent dla malucha, który jednocześnie nie obciąży budżetu rodziców. Jeśli Twojemu dziecku brakuje łopatki, która poradzi sobie w każdych warunkach, zamów jeden z prezentowanych na naszej stronie modeli i zapewnij maluchowi niezapomnianą zabawę!