Zabawki dla chłopców

Filter

Zabawki dla chłopców w każdym wieku, które nie tylko umilą czas, pomogą w rozwoju, ale także będą pomysłem na spędzenie czasu razem z całą rodziną. Zabawki oferowane w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości surowców, są bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka.

Czytaj więcej

Zabawki dla chłopców w każdym wieku

W naszym sklepie znajdziesz jedne z najlepszych na rynku pojazdów: zarówno małych, jak i dużych. Oferujemy także zestawy kreatywnych klocków i zabawek ogrodowych. Wykonane z mocnych materiałów, zapewnią Twojemu dziecku fantastyczną zabawę przez bardzo długi czas.
Zabawki dla chłopców, w zależności od kategorii wiekowej, zapewniają mu odpowiedni rozwój, kreatywną zabawę i rozwijanie swoich zainteresowań. Możecie wybrać spośród zabawek do zabawy w pojedynkę lub pracę zespołową. Postaw na aktywność i wesołą zabawę.

Zabawki dla chłopców wieku od 1 roku

Często masz problem z wyborem odpowiednich zabawek dla takiego maluszka? To w końcu dość wymagający wiek, jeśli wziąć pod uwagę poziom rozwoju dziecka. Dla jednorocznego chłopca najlepsze będą zabawki o wyrazistych kolorach i prostych kształtach. Musisz pamiętać, aby unikać zabawek z ostrymi krawędziami i małymi częściami. Zabawki dla tej grupy maluszków powinny składać się z jednej części, tak aby dziecko nie było w stanie niczego rozmontować.
Zazwyczaj dzieci, które skończyły 1 rok, potrafią już chodzić lub lada moment zaczną, dlatego doskonałym pomysłem są wszelkie zabawki ułatwiające poruszanie się i utrzymywanie równowagi. Poza tym warto podarować dziecku w tym wieku wszelkie zabawki zachęcające do ruchu – piłki, piłeczki, pierwsze samochodziki, pierwsze zabawki ogrodowe lub do piaskownicy. Ceny produktów są odpowiednie na każdą kieszeń.

Zabawki dla chłopców w wieku od 4 lat

Chłopcy w wieku przedszkolnym mają już swoje indywidualne zainteresowania i z pewnością chcesz, by zabawka dla małego dżentelmena odpowiadała jego gustom. W naszym sklepie bardzo pozytywne opinie mają zabawki z postaciami z ulubionych bajek. Bohaterowie popularnych kreskówek czy hitów kinowych zawsze będą zachęcać maluchy do odgrywania ról, wypróbowywania nowych zabaw, które oni firmują. Jest to doskonały pomysł, aby Twoje dziecko poszerzyło krąg swoich zainteresowań i spróbowało nowych i odkrywczych zabawek. Dla chłopców w wieku od 4 lat odpowiednie będą większe pojazdy, ogrodowe zabawki, systemy do budowy dróg, klocki. W sklepie znajdziesz te zabawki w atrakcyjnych cenach.

Zabawki dla chłopców od 5 lat

Chłopcy, którzy niedługo rozpoczną swoją przygodę z zerówką, potrzebują bardziej złożonych i skomplikowanych zabawek. Często rozwijają swoje zdolności manualne, układając skomplikowane budowle z klocków, rysując lub wyklejając. Warto, abyś dobrał zabawki do poziomu aktywności 5-letniego chłopca. W tym wieku dzieci mają dużo energii, więc idealne będą wszelkie zabawki ogrodowe – zestawy łopatek i figurek do budowania fortec i zamków, duże pojazdy i zestawy małego majsterkowicza. W naszym sklepie jest bardzo duży wybór tego, co najmodniejsze i najbardziej lubiane przez dzieci, a przy tym przystępnych cenowo.

Zabawki dla starszych chłopców

Starsi chłopcy to bardzo wymagająca grupa, ale z pomocą naszego sklepu z łatwością znajdziesz odpowiednią zabawkę dla swojego syna. Chłopcy, którzy wchodzą w wiek nastoletni, potrzebują zabawek, które zaktywizują ich i odciągną od smartfona lub komputera. Interesujące zabawki, w dobrych cenach, które zainteresują chłopców 10-letnich, to wszelkie kreatywne i wymagające wyobraźni klocki lub modele do stworzenia własnych projektów. Chłopiec w tym wieku również powinien spędzać czas aktywnie – więc odpowiednie będą różne akcesoria do uprawiania sportu.