Traktor na pedały dla dzieci – z przyczepą w kartonie

187.13 

Opis

Każdemu trzylatkowi sprawi wielką radość otrzymanie na Dzień Dziecka plastikowego traktora na pedały z przyczepą. Będzie on mógł zająć się ciekawą zabawką w domu, ogrodzie albo w pobliskim parku. To gwarancja długiej i satysfakcjonującej zabawy. Na tym dużym traktorze na pedały może jeździć również nieco starsze dziecko.

Zielony traktor na pedały dla dzieci

Podarowanie Twojemu dziecku traktora z przyczepą – zabawki jezdnej, przyczyni się do wspierania jego rozwoju motorycznego i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Nauczy się manewrować pojazdem i omijać przeszkody. Na pojawiające się w pobliżu inne dzieci, może reagować ostrzegawczym sygnałem dźwiękowym za pomocą klaksonu wbudowanego do kierownicy. Jedną z funkcji traktora na pedały jest ćwiczenie mięśni nóg oraz przygotowanie dziecka do orientacji w terenie, co przyda mu się do późniejszej nauki jazdy na rowerze. Twój malec pozna również zasady działania napędu łańcuchowego oraz zdobędzie sprawność regulowania prędkości poprzez dostosowanie nacisku pedałów i szybkości obrotów.

Zabawa dużym traktorem z przyczepą wymaga w miarę twardego i wyrównanego podłoża. Najlepiej jeśli będzie to przydomowy trawnik, antypoślizgowa kostka brukowa albo asfaltowa alejka w parku zabaw. Koła dużego traktora na pedały z przyczepą są bieżnikowane, co zapewnia im odpowiednią przyczepność. Podczas zabawy potrzeba sporo przestrzeni, aby dziecko nie zahaczało pojazdem o inne przedmioty, drzewa lub krzewy. Podczas używania jeździka traktora z przyczepą, możesz Twojemu dziecku przedstawić podstawowe zasady poruszania się po drogach.

Wykorzystanie traktora z pedałami dla dzieci do zabaw tematycznych

Do zabawki traktora z przyczepą na pedały dziecko załaduje różne przedmioty i materiały sypkie. Może bawić się w budowniczego, transportowca lub farmera. Przy użyciu tak dużego traktora z przyczepą, synek lub córka pomoże Ci w zbieraniu suchych liści z trawnika przed domem, orzechów czy kasztanów. Będzie to doskonała zabawa. Twoje dziecko może użyć traktora na pedały również do samodzielnego przewiezienia swoich ulubionych zabawek, gdy wybierzecie się na wspólny spacer do parku.

Konstrukcja traktora na pedały dla dzieci jest prosta i solidna. Zielono-czarny kolor sprawia, że traktor wygląda na prawdziwy. Wymiary całego traktora z przyczepą to 173 x 51 x 45 cm. Wytrzymuje maksymalne obciążenie do 50 kg. Zabawka zapakowana jest w sklepie w estetycznie zaprojektowane pudełko kartonowe. Produkt znajdziesz w przystępnej cenie, zyskał też już wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów.