Gigant Traktor z przyczepą

96.05 

Opis

Traktor na długie godziny zabaw

Gigant traktor z przyczepą to świetna zabawka dla najmłodszych, która dzięki swoim wyjątkowym rozmiarom oraz budowie z pewnością zachwyci nawet najbardziej nieprzekonanych do tego typu zabawy! Kompletny zestaw zawiera wierną replikę pojazdu, jakim jest traktor oraz dołączoną do niego przyczepę gotową do załadunku. Jednak to nie koniec atrakcji tej propozycji, ponieważ przyczepa posiada dodatkowe udogodnienie w postaci otwieranej tylnej klapy. Takie wyposażenie może stanowić świetne urozmaicenie codziennych zabaw z dzieckiem. Wystarczy wykorzystać moduł wygodnego otwierania zastosowany w przyczepie, aby włączyć produkt do zabawy. Najmłodsi mogą wykorzystywać Gigant Traktor z przyczepą jako pojazd do budowania oraz ładowania. Skąd możliwość tak szerokiego zastosowania jednego zestawu? Jest to możliwe dzięki dołączonej do traktora łyżki. Niewątpliwą zaletą tego elementu zestawu dostępnego w naszym sklepie jest możliwość poruszania dołączoną łyżką. Dzieci mogą w ten sposób naśladować korzystanie z prawdziwych pojazdów używanych na placach budowy, takich jak koparka. Jest to więc idealna okazja do wprowadzenia elementów rzeczywistych do codziennej zabawy, potwierdzają liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych rodziców.

Traktor Wader – dla małych kierowców

Atrakcyjna cena nie jest jedyną zaletą tego rodzaju zabawki. Wykorzystanie takiego szczególnego elementu w czasie codziennych zabaw znacznie rozwija kreatywność dziecka. Proces ten jest możliwy dzięki zastosowaniu bardziej realistycznych rozmiarów, zazwyczaj niespotykanych w zabawkach tego typu. Traktor wytrzymuje udźwig do 100 kg, natomiast przyczepa do 60 kg. Cały zestaw posiada imponującą długość – 102 cm.

Kolejną zaletą propozycji Wader jest wysoka odporność na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych, dzięki czemu maluchy mogą korzystać z niej nawet podczas długich godzin zabaw na świeżym powietrzu. Już dzieci powyżej 1 roku życia mogą czerpać niesamowitą radość z korzystania z zabawkowego traktora.

Informacje dodatkowe

Waga 397 kg
Wymiary 48 × 32 × 525 cm