Hasbro

Filter

Zabawki produkowane przez firmę Hasbro zyskały popularność na całym globie. Pozwoliła na to współpraca między innymi z Disneyem. Wśród produktów marki znajdziesz takie serie jak My Little Pony, Transformers, Littlest Pet Shop, Star Wars, Marvel, Nerf, Frozen czy Trolls. Wszystkie je i wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie!

Czytaj więcej

Zabawki Hasbro – popularne na całym świecie

Hasbro swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim produktom wysokiej jakości. Opinie na temat zabawek Hasbro są tak dobre ze względu na to, że są odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Ich funkcjonalność jest rozbudowana, a materiały, z których są wykonane, posiadają wszelkie atesty. Pomimo to cena tych produktów nie jest wygórowana, przez co są one dostępne dla każdego dziecka.

Hasbro to nie tylko zabawki dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Oprócz lalek, pluszaków, zestawów kreatywnych, pojazdów czy kolekcjonerskich figurek w ich asortymencie znajdziesz także gry planszowe, a od niedawna nawet gry elektroniczne.

Wspólna zabawa dzięki produktom Hasbro

Oferta zabawek i gier od tej amerykańskiej firmy jest bardzo szeroka i dostosowana do wieku dziecka. Produkty są posortowane nie tylko ze względu na bajkę, z której pochodzą, ale przede wszystkim podzielone są na kategorie wiekowe. W sklepie znajdziesz zabawki dla przedszkolaków, ale też dla starszych dzieci, a nawet dla młodzieży, jeśli weźmiesz pod uwagę gry od Hasbro.

Te ponadczasowe produkty pozwolą Wam na spędzenie prawdziwie rodzinnych chwil z dzieckiem. Dzięki tradycyjnym zabawkom, które kupisz w naszym sklepie, możesz także wrócić, chociaż na chwilę, do czasów własnego dzieciństwa i przypomnieć sobie, jak miło było spędzać czas na zabawie.

Jeśli postawisz na gry planszowe, masz gwarancję świetnie spędzonego czasu z rodziną lub znajomymi, ponieważ każda z gier jest wciągająca i doskonale wykonana, a ich zasady są łatwe i nie nudzą po kilku rozgrywkach.

Dodatkowo zabawki i gry od Hasbro to zakup na lata. Dzięki wysokiej jakości materiałów nie niszczą się szybko i z powodzeniem mogą służyć do zabawy kolejnym pokoleniom. Dlatego nie zastanawiaj się długo i wybierz tę, która spełnia oczekiwania Twoje oraz Twoich dzieci.

Hasbro – zabawki dla dziewczynek i dla chłopców w każdym wieku

Hasbro to amerykańska firma, jedna z największych na świecie, która zajmuje się produkcją zabawek oraz gier dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Biznes był pomysłem trzech braci, a zaczął się specjalizować w produkcji zabawek w latach czterdziestych XX wieku. Niedługo później uzyskali licencję, dzięki której mogli zacząć produkować zabawki na podstawie animowanych filmów, która pozwoliła im się dodatkowo rozwinąć.

Dzisiaj nie ma na świecie dziecka, które nie słyszałoby o lalkach Barbie, Monopoly czy Play-Doh. Zabawki Hasbro pozwalają na rozwój umiejętności manualnych, ćwiczą wyobraźnię, a także zachowania społeczne. Zapoznaj się więc z ofertą naszego sklepu i wspomóż rozwój swojego dziecka poprzez zabawę!