Do wody i do piasku

Filter

Wspieraj rozwój dziecięcej kreatywności podsuwając maluchowi kolorowe zabawki do wody i piasku. Wybierz pojedyncze sztuki lub zestawy z bohaterami ulubionych kreskówek i nie tylko. Do wyboru dajemy Ci m.in. łopatki, foremki, taczki i wiaderka, wykonane z bezpiecznych dla dzieci tworzyw. Kolorowe zabawki do zabawy w wodzie i piasku zachęcają do twórczego myślenia podczas wspólnej i samodzielnej zabawy.

Czytaj więcej

Zabawki do zabawy w wodzie i piasku pojedyncze oraz w zestawie

Na stronie znajdziesz duży wybór zabawek idealnych do piasku i wody. Wykonano je z nietoksycznych materiałów, które odporne są na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Dziecko może używać ich do samodzielnej zabawy lub do korzystania z rówieśnikami. Wybrane modele posiadają grafiki nawiązujące do popularnych kreskówek, co jeszcze bardziej spodoba się maluchom. Specjalna technika wykonania zapobiega ścieraniu podczas zabawy.

Widoczne na stronie zabawki do wody i piasku mają wiele zalet, w tym:

● łączą rozrywkę z ćwiczeniem zdolności manualnych
● lekki, trwały materiał jest bezpieczny dla dzieci
● łatwo utrzymuje się je w czystości
● można je przechowywać w sposób kompaktowy
● są odpowiednie dla dzieci 1+
● dostępne są w zestawach i pojedynczo.

Nasz sklep dba o różnorodność akcesoriów dla dzieci. Zamówisz u nas zabawki w wersji dla chłopców, dziewczynek i komplety uniwersalne. Oprócz tradycyjnych łopatek i wiaderek znajdziesz także pojazdy na kółkach, taczki, konewki i wiele więcej.

Kolorowe zabawki do piasku i wody dla dzieci

Zrównoważony rozwój dziecka wymaga oswajania go z każdym środowiskiem. Kolorowe zabawki do piasku i wody pomagają przełamać niechęć przed nowymi doświadczeniami, jednocześnie dając sporo rozrywki maluchom. W ofercie posiadamy akcesoria dostosowane do dzieci w różnym wieku. Wiaderka, foremki i łopatki mogą być używane do samodzielnej zabawy przez maluchy 1+ lub do kreatywnej interakcji z rówieśnikami w przedszkolu. Ich lekka obudowa ułatwia przenoszenie, a żywe kolory od razu rzucają się w oczy. Akcesoria cechuje doskonała relacja jakości do ceny, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo dzieci w czasie zabawy. Gwarantuje to także, że z zabawek będzie można korzystać wiele lat.

Zabawki dostosowano do kontaktu z wodą i piaskiem. Zarówno grafika, jak i tworzywo są odporne na działanie wilgoci i mocne zarysowania. Wytrzymała struktura chroni przed pęknięciem zabawki, a kolor nie traci intensywności po wystawieniu na słońce. Lekka konstrukcja unosi się na wodzie, co chroni akcesoria przed zatopieniem. Można ich używać do zabawy w wannie, jeziorze czy basenie. Po wszystkim zabawki można umyć pod bieżącą wodą, osuszyć i schować.

Wybierz zabawki z postaciami z kreskówki, ruchomy pojazd na kółkach lub konewkę do szaleństwa w wodzie. Sam zdecyduj, jakie akcesoria trafią w ręce malucha. Zorganizuj mu niezapomnianą zabawę i rozwijaj jego kreatywność. Zabawki z oferty są bezpieczne dla maluchów, co potwierdzają opinie kupujących. Dołącz do ich grona i wywołaj radość na twarzy dziecka, sprawiając mu wyjątkowy prezent!