Traktor-koparka na pedały z przyczepą w kartonie

288.51 

Opis

Traktor koparka na pedały z przyczepą w kartonie

Oferowana przez nasz sklep zabawka traktor koparka na pedały z przyczepą napędzana łańcuchem to bez wątpienia spełnienie marzeń każdego małego budowniczego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów traktor jest niezwykle stabilny i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Produkt ten cieszy się niezwykłą solidnością wykonania, trwałością, a także wytrzymałością w swojej konstrukcji.

Dzięki swemu realistycznemu wyglądowi traktor z funkcją ładowarki i przyczepką sprawi, że Twoje dziecko poczuje się, jak na prawdziwym placu budowy. Bez wątpienia jest to wspaniała zabawka dla wszystkich dzieci, stwarzała ona bowiem dodatkowe możliwości do aktywności ruchowej dziecka. Ponadto, wspiera rozwój motoryczny malucha oraz znaczny sposób pobudza jego kreatywność i wyobraźnię, dając mu możliwość tworzenia własnego świata pełnego zabawy i radości.

Traktor koparka na pedały z przyczepą w kartonie – opinie

Zabawka oferuje możliwość zarówno budowania, ładowania, jak i przenoszenia różnego rodzaju rzeczy. Ruchoma część traktora świetnie sprawdzi się jako spychacz, bądź ładowarka, co daje mnóstwo możliwości do zabawy Twojemu dziecku. Co więcej, produkt dostosowany jest do używania go w domu, jak i na zewnątrz. Maksymalne obciążenie produktu wynosi aż 50 kg. Rozwój dziecka jest bezcenny – decydując się na zakup zestawu traktora z przyczepą, dostarczasz dziecku nie tylko niezwykłej zabawy, ale także wspierasz rozwój jego koordynacji ruchowej oraz zachęcasz do aktywności na świeżym powietrzu.