Party World

Filter

Z zabawkami Party World sprawisz przyjemność każdemu maluchowi zafascynowanemu przyrządzaniem gastronomicznych specjałów. Te piękne, kolorowe zestawy zachwycą przede wszystkim dzieci naśladujące swoich rodziców czy dziadków podczas codziennych zmagań w kuchni. Dzięki zabawkom będą mogły bawić się w odgrywanie ról i według własnych receptur przyrządzać ulubione smakołyki. Poza akcesoriami kuchennymi producent oferuje także inne zabawki. Dlatego sprawdź propozycje zabawek, które wybraliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka. Kupując bowiem swojej córce czy synowi produkty Party World, przyczynisz się do jego prawidłowego rozwoju.

Czytaj więcej

Party World – sklep dla małych kucharzy

Dzięki artykułom Party World Twoje dziecko będzie mogło bawić się barwnymi naczyniami i udawać, że przygotowuje posiłki. Zabawki Party World mogą być elementem samodzielnej zabawy lub wspólnego gotowania z innymi dziećmi i członkami rodziny. Taki rodzaj spędzania czasu rozwija wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne i kompetencje społeczne. Korzystając z plastikowych naczyń i urządzeń, można wpleść w zabawę ważne elementy edukacyjne. Rodzic może uczyć dziecko bezpiecznego korzystania z gorących sprzętów kuchennych, a także poruszać kwestię zdrowego odżywiania się i dzielenia z innymi.

Poza zestawami zawierającymi kuchenki, garnki, talerze, sztućce i łopatki, producent oferuje inne gastronomiczne możliwości. Dziecko może zaprosić rówieśników na herbatkę, korzystając z plastikowego serwisu w uroczych kolorach. Może też zabrać towarzystwo na piknik w ogrodzie. Komplety Party World dostępne są w różnych wariantach – w zależności od ilości przewidzianych w kulinarnej zabawie gości.

Dodatkowym atutem jest możliwość podawania w naczynkach prawdziwej żywności. Artykuły są dopuszczone do kontaktu z jedzeniem, więc zapewniają najmłodszym pełne bezpieczeństwo. A zabawa stanie się jeszcze atrakcyjniejsza!

Spełnienie dziewczęcych marzeń

W dobrej cenie możesz też spełnić marzenie każdej dziewczynki. Piętrowy domek dla lalek z wyposażeniem lub domek farmerski – któż go nie pragnął w dzieciństwie? Domki Party World są wykonane z dbałością o szczegóły. Mają ruchome elementy i luźne akcesoria, które można dowolnie umiejscawiać wewnątrz i na zewnątrz. Taka różnorodność rozwija wyobraźnię przestrzenną i umiejętności społeczne, uczy logicznego myślenia i planowania. Z domkiem Party World nawet zabawa w pojedynkę może być niezwykle zajmująca. Będzie on świetnym prezentem dla dziecka już powyżej 3. roku życia.

Świetne kolory, dobre opinie, przystępna cena

Zapraszamy do wielobarwnego świata Party World! Poprzez sklep oferujemy różne wersje zestawów do zabawy w dom, restaurację lub przyjęcie dla gości. Mimo świetnego wykończenia i bezpieczeństwa użytkowania, zabawki Party World są dostępne w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu możesz sprawić maluchom mnóstwo radości bez wydawania zawrotnych sum. Opinie zadowolonych dzieci i rodziców potwierdzają, że kolorystyka i wykonanie produktów to gwarancja wspaniałej zabawy!