Zabawki dla niemowląt

Filter

Oswajaj swoje dziecko z otaczającym je światem poprzez zabawę. Przygotowaliśmy szeroki wybór zabawek dla niemowląt, dzięki którym maluch szybko przyswoi nowe umiejętności i będzie gotowy na stojące przed nim wyzwania. W ofercie znajdziesz m.in. akcesoria dla 3- i 6-miesięcznych niemowląt, krzesełka do karmienia czy nocniki edukacyjne. Każdy element asortymentu wykonany został z materiałów w pełni bezpiecznych dla maluchów. Dbamy o zrównoważony rozwój dzieci, więc oprócz wysokiej jakości proponujemy Ci pierwsze zabawki dla niemowlaka w świetnych cenach.

Czytaj więcej

Rozwijające zabawki dla niemowląt

Zaraz po narodzinach maluch wystawiany jest na działanie nowych dla niego bodźców – to kolory, dźwięki czy dotyk, do których malec musi się przyzwyczaić. Dlatego proponujemy ciekawe zabawki dla niemowląt ułatwiające proces oswajania się z otoczeniem u nowo narodzonych dzieci. Poprzez dotykanie, przytulanie i korzystanie z akcesoriów z oferty maluch zdobywa cenne doświadczenia, jednocześnie ciesząc się zapewnianą przez zabawki rozrywką. Prezentowana cena artykułów odzwierciedla ich doskonałą jakość i trwałość – są w pełni dostosowane do bezpiecznego stosowania przez małych użytkowników.

Nasze akcesoria są w stanie sprostać potrzebom wszystkim maluchom, dlatego w asortymencie znajdziesz nie tylko zabawki dla niemowląt 3-miesięcznych, ale także propozycje dla półrocznych i rocznych maluchów. W zależności od wybranego produktu dziecko zdobywać będzie inne umiejętności – pluszaki i grzechotki zapewniają wrażenia sensoryczne i wspierają rozwój zdolności motorycznych. Krzesełka do karmienia pomagają oswajać się z nowymi smakami i stabilizują postawę dziecka podczas jedzenia. Wreszcie nocniki edukacyjne pozwalają zdobyć nowe doświadczenia w wypróżnianiu się bez pieluszki. Sam zdecyduj, który element z naszego sklepu będzie odpowiedni do wieku oraz potrzeb Twojego dziecka!

Bezpieczne zabawki dla Twojego dziecka

Dużym walorem elementów z naszej oferty jest bezpieczeństwo zapewniane niemowlakom. Staramy się wybierać do asortymentu wyłącznie te akcesoria, które nie będą stwarzać zagrożenia dla dziecka przy swobodnej zabawie. Tym samym wszystkie zabawki dla niemowlaka 0+ wykonane są z materiałów bezpiecznych dla maluchów, a także pozbawione są drobnych elementów i ostrych krawędzi. Możesz pozwolić, by dziecko korzystało z nich samodzielnie, bez ciągłego nadzoru rodzica. Co więcej, wybrane zabawki dla niemowląt od 6 do 12 miesiąca życia posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość i trwałość. Dzięki nam nie musisz martwić się, czy wybrane akcesoria będą odpowiednie dla Twojego dziecka – dużą uwagę przykładamy do doboru produktów w ofercie, tak by ułatwić rodzicom podejmowanie decyzji zakupowych!

Mamy dla Ciebie najlepsze zabawki dla niemowlaka, które w równym stopniu dbają o rozwój, rozrywkę i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Przeczytaj opinie rodziców, którzy do tej pory zdecydowali się na artykuły z naszej oferty i sam dołącz do ich grona. Zapewnij maluchowi cenne doświadczenia już od pierwszych tygodni jego życia!