Gigant

Filter

Zabawki dla maluchów na każdym kroku kuszą krzykliwymi wzorami i kolorami. Niełatwo jest wybrać coś, co zainteresuje dziecko na dłużej i będzie uniwersalną zabawką pasującą do wielu dziecięcych zabaw, jednocześnie znosząc dzielnie temperamentne użytkowanie przedszkolaka. Z pomocą przychodzi seria zabawek Gigant!

Czytaj więcej

Zabawki Gigant- wytrzymałość i bezpieczeństwo

Dla rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Świadome wybieranie zabawek to część dbania o ten aspekt. Na szczęście Wader produkuje tylko zabawki z bezpiecznego, atestowanego materiału. Zabawki Gigant to kolekcja dopasowana do najmłodszych, większość modeli może być używana już przez roczne dzieci. Ranty dużych samochodów zabawkowych są okrągłe, co zmniejsza ryzyko obrażeń przy przypadkowym uderzeniu się, jakie zdarzają się małym dzieciom.

Seria Gigant oferuje tylko duże pojazdy, które nie zawierają małych odczepiających się części. W zależności od modelu możemy spotkać jedynie otwierane duże elementy. Wader zabawki Gigant to auta o dużym udźwigu, z łatwością wytrzymujące siadanie na nich, zasypywanie ich zabawkami czy piaskiem z piaskownicy. Ich solidna konstrukcja sprawia, że zabawki przetrwają nawet najdziwniejsze dziecięce pomysły. Brak zakamarków w konstrukcji ułatwia utrzymanie zabawek w czystości, a odporne grafiki nie zmywają się w kontakcie z wodą. Dzięki temu przetrwają nawet zabawę w deszczu czy błocie.

Wader: zabawki Gigant na gigantyczne pokłady energii!

Duże auta zabawkowe z kolekcji Gigant są uwielbiane przez maluchy za swoje żywe kolory i zastosowanie w wielu sytuacjach. Uniwersalność zabawek Wader polega na tym, że doskonale nadają się zarówno do zabawy w domu, jak i na zewnątrz. Stabilne, duże koła z łatwością pojadą z maluchem na wycieczkę do parku.

Ze względu na to, że większość dużych zabawkowych samochodów to maszyny budowlane lub rolnicze, to idealnie nadają się również do pomagania rodzicom w domowych pracach! Możliwość przewiezienia plastikową ciężarówką liści w ogrodzie albo prania w domu to dla maluchów to zawsze wielka frajda. Zabawkowe koparki uczestniczą też w sprzątaniu zabawek czy budowaniu zamków z piasku. Taka uniwersalność zabawy sprawia, że zabawki Gigant są używane przez dzieci przez wiele lat po otrzymaniu. Często łączą rodzeństwo w zabawie, nawet to z kilkuletnią różnicą wieku.

Przypadają do gustu nie tylko chłopcom, również dziewczynki wyrażają o nich pochlebne opinie, zwłaszcza jeśli dostaną zabawkę dostosowaną do swojego gustu. Na tę okazję Wader przygotował delikatną, osadzoną w różu linię kolorystyczną zabawek Gigant. Różowa wywrotka czy ciągnik z pewnością przypadnie do gustu każdej małej damie. W naszym sklepie oferujemy mnóstwo ciekawych, dużych zabawkowych aut w różnych wariantach i przystępnej cenie. Niektóre z zabawek Gigant dają możliwość kupowania osobno elementów zestawu. Przykładowo dziś możemy kupić traktor, a za kilka miesięcy przyczepkę. To świetny pomysł, jeśli nie chcemy wydawać na raz dużo pieniędzy lub nie jesteśmy pewni, czy dziecko zaakceptuje nową zabawkę.