zabawanastodwa.pl » TOP 5 Prezentów na Dzień Dziecka

TOP 5 Prezentów na Dzień Dziecka

Zbliża się 1 czerwca. Wielu rodziców, opiekunów, cioć, wujków i innych osób, posiadających dzieci w gronie najbliższych, zadaje sobie pytanie: co kupić dziecku na dzień dziecka? Jest to oczywiście ważna refleksja, maluchy z radością przyjmują upominki. Prezent musi więc być dokładnie przemyślany.

Co kupić na Dzień Dziecka?

Fajny prezent na Dzień Dziecka to zabawka, która pomaga w rozwoju, trafia w zainteresowania lub posiada motyw z ukochanej bajki malucha. Kwestia doboru odpowiedniego podarunku może wyglądać inaczej w zależności od zainteresowań. Masz dużo opcji do wyboru, co czyni całe zadanie znacznie trudniejszym. Wybierając zabawkę na dzień dziecka, trzeba patrzeć nie tylko na upodobania, lecz także na jakość materiałów, z jakich jest wykonana. Wychodząc naprzeciw Twoim rozterkom, przygotowaliśmy ranking prezentów na dzień dziecka. Rozwiązanie to może nieco zawęzić pole Twoich poszukiwań. Przedstawiamy Ci pięć pomysłów na prezent na dzień dziecka, które naszym zdaniem najlepiej się sprawdzą.

Prezent na dzień dziecka – ranking TOP 5

Niniejsze zestawienie opracowaliśmy z myślą o nadchodzącym lecie i zaspokajaniu potrzeb rozwojowych dzieci. Dołożyliśmy starań, by proponowane zabawki były uniwersalne – pasowały zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Każda ma też wiele zastosowań i odpowiednio zadbana może służyć użytkownikom przez długi czas, a nawet znaleźć nowego właściciela, gdy obdarowane dziecko już z niej wyrośnie.

5. Klocki Middle Blocks

Jest to zabawka edukacyjna dla dzieci w różnym wieku. Pierwszy pomysł na prezent na dzień dziecka, jaki zazwyczaj przychodzi do głowy to właśnie akcesoria wspierające naukę. Klocki dają dużo możliwości. Można budować z nich domki, wieże i wszystko, co tylko przyjdzie do głowy dziecku lub opiekunom. Ten rodzaj zabawek znany jest w różnych formach od pokoleń i nic nie zapowiada spadku jego popularności. W naszej ofercie znajdziesz różne modele klocków dla dzieci.

4. Stolik z zabawkami do piasku i wody

Uniwersalna zabawka do ogrodu ucieszy zwłaszcza młodsze dzieci. Kolorowy stolik znajdzie zastosowanie w ogródku i na plaży. Można go używać zarówno do zabaw w wodzie, jak i do tworzenia budowli w piasku. To daje dużo możliwości, a co za tym idzie – nieprędko się znudzi obdarowanemu maluchowi.

3. Mój pierwszy zwierzak Blue

Pluszowy piesek z zamykanym kojcem i akcesoriami to bardzo dobra odpowiedź na pytanie, jaki prezent kupić na dzień dziecka? Faktura maskotki sprawia, że dziecko, które ją głaszcze, wycisza się i relaksuje. Akcesoria zaś uczą podstaw opieki nad pupilem. Taka zabawka to idealny prezent dla maluchów marzących o swoim pierwszym zwierzątku domowym – może być świetnym treningiem i testem odpowiedzialności.

2. Tablica i sztaluga

W rankingu prezentów na dzień dziecka nie mogło zabraknąć miejsca na zabawki dla przyszłych artystów. Tablica z jednej strony jest białą przestrzenią suchościeralną z klipsem umożliwiającym przypięcie papieru. Z drugiej znajduje się klasyczna powierzchnia do rysowania kredą. Ta zabawka to kompleksowy zestaw artystyczny – w opakowaniu są arkusze do kolorowania, gąbka, marker, pastele, kreda i nawet naklejki. Dwie powierzchnie do rysowania umożliwiają twórczą zabawę z rodzeństwem lub przyjaciółmi.

1. Domek z dachem dwuspadowy

Niekwestionowany zwycięzca rankingu i bardzo dobry pomysł na prezent na dzień dziecka. Mały domek może być dziecięcą bazą, miejscem do znoszenia skarbów i zapraszania przyjaciół. Maluch może mieć dobrą zabawę przy samodzielnym urządzaniu swojego kącika. To fajny prezent na dzień dziecka, który pomoże w rozwijaniu kreatywności i będzie królował w ogródku lub na działce.

Zabawki na dzień dziecka przedstawione powyżej są wykonane z bezpiecznych materiałów. Każda z nich z pewnością wniesie coś do dziecięcego świata, czyniąc młodzieńczy okres życia jeszcze piękniejszym. Uśmiech na twarzy malucha nie ma ceny, a prezent na dzień dziecka jest doskonałym sposobem na radość osoby obdarowanej. Gdy dopasujemy podarek do zainteresowań i otoczenia dziecka, pozwolimy mu na rozwój, naukę nowych rzeczy i beztroską zabawę – tak ważną w pierwszych latach życia.