zabawanastodwa.pl » TOP 5 garaży dla dzieci

TOP 5 garaży dla dzieci

Zabawa jest jednym z zajęć, której dzieci poświęcają sporą część dnia. Ich uwagę przekłuwają kolorowe, ciekawe akcesoria, które są interaktywne, wydają dźwięki lub się poruszają. Dla każdego fana lub fanki motoryzacji idealnym prezentem jest garaż dla dziecka. To multifunkcyjna zabawka, z której można korzystać na wiele sposobów, a także odgrywać scenki wraz z rodzicami. Dzięki wielu elementom, z których składa się garaż samochodowy dla dziecka , to zabawka, którą zainteresują się maluchy w różnym przedziale wiekowym. Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać, przygotowaliśmy specjalne zestawienie pięciu najlepszych zabawek. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, a przede wszystkim duże elementy, których dziecko nie jest w stanie połknąć lub połamać. Poznaj nasze propozycje w rankingu garaży dla dziecka.

Ranking garaży dla dziecka – poznaj nasze propozycje!

Zabawki dla maluchów powinna wyróżniać najwyższa jakość wykonania z surowców, które są bezpieczne. Elementy – garaży dla dziecka, które prezentujemy, wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest odporne na upadki, uderzenia czy naciski. Pozwoli to na spokojne spędzanie czasu na zabawie, bez obaw o bezpieczeństwo pociechy. Jaki garaż dla dziecka sprawdzi się najlepiej? Zobacz pięć najlepszych propozycji!

5. Garaż z windą 2 poziomy 

Pierwszą propozycją garażu samochodowego dla dziecka jest zestaw od firmy Wader. To ciekawa zabawka w różnorodnych kolorach, która będzie odpowiednia od pierwszego roku życia. Prezentowany produkt składa się z dużych, łatwych w montażu elementów, które razem tworzą trzypoziomowy garaż. Trasa wjazdowa osiąga długość 1,8 m, a dodatkowym gadżetem zabawki jest ruchoma winda dla samochodzików.

4. Garaż Serwis

Kolejnym garażem dla dzieci jest zestaw, który składa się z wielu elementów, po złożeniu tworzą wielopoziomową budowlę. Ta ciekawa zabawka pozwala na odgrywanie różnych scenek, które stymulują rozwój malucha. W zestawie oprócz garażu samochodowego dla dziecka znajduje się winda na autka, myjnia samochodowa, stacja paliw oraz serwis do naprawy zepsutych autek. Jeśli Twój synek lubi majsterkować i zastanawiasz się, jaki garaż dla dziecka wybrać, to prezentowany model jest idealnym rozwiązaniem.

3. Garaż Serwis z drogą

Kolejne miejsce w naszym rankingu garaży dla dziecka zajmuje zabawka firmy Wader. Wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne dla malucha. Zestaw osiąga wysokość 36 cm i składa się z 76 elementów do samodzielnego montażu. Realistyczne wykonanie i ciekawe kolory z pewnością przyciągną uwagę każdego fana motoryzacji. W skład zabawki wchodzą również dwa autka, które przydadzą się podczas zabawy.

2. Garaż spirala

Ciekawą zabawką – garażem dla dziecka jest zestaw ze spiralną drogą zjazdową. To model, który składa się z dużych elementów, dlatego sprawdzi się już u najmłodszych pociech. Stabilna, ale lekka konstrukcja sprawia, że po złożeniu wszystkich części można je łatwo transportować bez obaw o uszkodzenie. Podczas zabawy prezentowanym garażem samochodowym dla dziecka, maluch pobudza swoją wyobraźnię, uczy się orientacji w przestrzeni, a także ćwiczy motorykę.

1. Garaż z windą

Pierwsze miejsce w naszym rankingu garaży dla dziecka zajmuje duży zestaw firmy Wader. To wysokiej jakości zabawka, która składa się z 40 elementów, naklejek oraz dodatkowych samochodzików. To zestaw, który zawiera duże części, które maluch może próbować samodzielnie składać, ćwicząc przy tym ruchy rąk. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko, dlatego idealnie sprawdzi się na prezent.