zabawanastodwa.pl » Ranking TOP 5 śmieciarek dla dzieci

Ranking TOP 5 śmieciarek dla dzieci

Nie tylko chłopcy interesują się zabawkami na kółkach. Kolorowe autka i wielofunkcyjne traktorki znajdują swoje miejsce w domach i ogrodach maluchów bez względu na płeć. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór tych kreatywnych zabawek, a już teraz prezentujemy śmieciarki dla dzieci. Sprawdź, którą zabawkę kupić dziecku!

Najlepsze śmieciarki-zabawki dla dzieci

5.Krótka śmieciarka Super Truck z kontenerem na śmieci

Zestawienie otwiera śmieciarka Wader Super Truck z kontenerem na śmieci. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Oprócz wytrzymałego tworzywa sztucznego charakteryzuje ją wielobarwna konstrukcja, która spodoba się maluchom. Śmieciarka posiada wiele funkcji urozmaicających zabawę. Oprócz ruchomego podnośnika do opróżniania pojemnika pojazd wyposażono w mechanizm otwierający tylną klapę oraz ruchomy taśmociąg wewnątrz kontenera. Super Truck jest stosunkowo dużą zabawką. Mierzy 58,5 cm, dzięki czemu zestaw może przewozić aż dwa kosze na śmieci. Realistyczny wygląd oraz moc kolorów spodobają się każdemu dziecku!

4.Śmieciarka Middle Truck od firmy Wader

Kolejna zabawka od firmy Wader zajmuje także drugie miejsce w rankingu. Seria Middle Truck to śmieciarki dla dzieci precyzyjnie odwzorowujące wygląd prawdziwych pojazdów. Wóz posiada kontener na śmieci oraz ruchomy podnośnik do opróżniania zbiornika. Dziecko używać może również otwieranej bocznej klapy. Zabawki z serii Middle Truck dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – w tym zielonym i żółtym. Wyposażono je w trzy osie kół, całość wykonując z wytrzymałego plastiku. Śmieciarki mierzą 43 cm długości, a ich konstrukcja pozbawiona jest niebezpiecznych, wystających elementów, dzięki czemu sprawdzają się już w dłoniach dzieci powyżej 1. roku życia. Middle Truck zapakowane są w estetyczne pudełka, dlatego świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla malucha!

3.Super Tech Truck laweta ze śmieciarką

W zestawieniu nie mogło zabraknąć propozycji dla szczególnie wymagających dzieci. Laweta Super Tech Truck ze śmieciarką to wielofunkcyjny zestaw pobudzający wyobraźnię i kreatywność dziecka. Ciężarówka i naczepa w łatwy sposób poddają się sterowaniu. Laweta jest rozkładana, dzięki czemu dziecko może swobodnie wjeżdżać na nią dowolnymi pojazdami. Śmieciarka dołączona do zestawu pochodzi z popularnej serii Super Tech Truck. Oprócz kontenera na śmieci posiada otwieraną tylną klapę oraz mechanizm pozwalający na opróżnienie kosza. Ciężarówka z naczepą mierzy aż 78 cm długości, a zestaw jest dodatkowo wyposażony w zabawkowe barierki. Pojazd dedykowany jest dzieciom w wieku powyżej 3 lat.

2.Śmieciarka Gigant Truck w wersji FARMER

Drugie miejsce na podium należy do śmieciarki Gigant Truck w wersji Farmer. Wykonany w charakterystycznym, zielonym kolorze pojazd sprawdzi się zwłaszcza w dłoniach dzieci zafascynowanych tematyką rolnictwa. Zwróci uwagę na konieczność utrzymania czystości nawet w gospodarstwie rolnym. Realistyczny wygląd śmieciarki uzupełniają funkcje dodatkowe. Zabawka posiada kontener na śmieci, otwieraną klapę oraz podnośnik do jego opróżniania. Trwałe tworzywo sztuczne jest w stanie udźwignąć ciężar nawet do 50 kg. Mocne kolory odporne są na działanie czynników atmosferycznych, dlatego zabawkę trzymać można na podwórku. Śmieciarka Gigant Truck Farmer mierzy 60 cm długości i mogą się nią bawić dzieci od 1. roku życia.

1.Śmieciarka Gigant

Zaprojektowane przez Wader śmieciarki-zabawki dla dzieci dominują w naszym rankingu. Pierwsze miejsce zajmują pojazdy z serii Gigant dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Duży udźwig konstrukcji (nawet do 50 kg) oraz długość 60 cm to nie jedyne atuty zabawek. Pojazdy posiadają wiele elementów ruchomych, które stymulują dzieci do kreatywnej zabawy. Kontener na śmieci przyczepiany jest do tyłu pojazdu. Zbiornik opróżniać można za pomocą ruchomego podnośnika, a wnętrze kontenera zobaczyć przez otwieraną klapę. Atuty śmieciarek Gigant od Wader doceniono w wielu rankingach – pojazdy otrzymały tytuł Zabawki Roku 2017!

Na naszej stronie zabawanastodwa.pl znajdziesz pojazdy wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, bezpieczne dla Twojego dziecka. Wybierz kategorię „Auta i pojazdy”, a następnie przejdź do „Śmieciarki dla dzieci”. Odnajdziesz tam duży wybór produktów, w tym także pojazdy z rankingu.