zabawanastodwa.pl » Ranking TOP 3 traktorów na pedały

Ranking TOP 3 traktorów na pedały

Zabawa połączona z ruchem jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dziecko. Potrzeba ruchu u malucha jest naturalnym zjawiskiem, która pozwala mu rozwijać motorykę małą, koordynację ruchową, reakcję “oko-ręka” oraz sprawność fizyczną. Jedną z ciekawych zabawek, która sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki jest traktor na pedały. To pojazd, który doskonale zastępuje rower ze względu na swój unikatowy kształt, dobrane kolory i funkcję, którą spełnia w zabawie. Dzieci bardzo często naśladują swoich rodziców lub innych dorosłych, a zawód rolnika czy kierowcy jest jedną z ich ulubionych ról. Traktor na pedały dla dzieci pozwala również na przewożenie zabawek, a także pomoc przy pracach ogrodowych, które wykonują rodzice. Jaki traktor na pedały wybrać? Jeśli nie umiesz zdecydować się na konkretny model zabawki, zobacz nasz ranking, który zestawia trzy pojazdy najchętniej polecane przez rodziców i najmłodszych. 

Ranking traktorów na pedały

Traktor na pedały dla dzieci to zabawka, która zapewni świetną formę rozrywki. Mimo, że jej wybór nie jest trudny pamiętaj, aby podczas zakupu zwrócić uwagę na:

  • jakość wykonania zabawki,
  • dobór komponentów wykorzystanych do produkcji traktora na pedały,
  • obecność zabezpieczenia przed upadkiem dziecka z siedzenia,
  • jakość wykonania mechanizmu napędzającego,
  • atrakcyjny wygląd, który przykuje wzrok malca,
  • stabilność konstrukcji,
  • dodatkowe elementy, jak klakson czy przyczepa.

Jaki traktor na pedały wybrać? Przeczytaj poniższe zestawienie i wybierz najlepszy model dla Twojego dziecka.

3. Traktor na pedały  DL 8050

Traktor na pedały w kartonie

Zabawką, która otwiera nasz ranking traktorów na pedały jest ciekawy model w intensywnym, czerwonym kolorze. Wykonany został z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, którego wyróżnia wysoka odporność na złamanie czy wyszczerbienie podczas uderzenia, przewrócenia pojazdu czy przypadkowego zniszczenia. Pojazd dostosowany jest do użytku domowego, jak i zewnętrznego, a jego zaletą jest zainstalowany napęd łańcuchowy, który charakteryzuje niska awaryjność oraz łatwość we wprowadzaniu zabawki w ruch przez małe dziecko. Traktor wygląda bardzo realistyczne, a podczas jego produkcji zadbano o najmniejsze szczegóły wykonania. To ciekawy model, który z pewnością zainteresuje malucha i starsze dzieci.

2. Traktor na pedały z przyczepą

Traktor na pedały z przyczepą w kartonie

Kolejnym traktorem na pedały dla dzieci w naszym zestawieniu jest model z dołączoną do zestawu przyczepą. To świetny pojazd, który umożliwia transportowanie innych zabawek, a także przewożenie piasku czy wody. Wykonany został z najwyższej jakości plastiku, a jego stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Napęd łańcuchowy pozwala na ćwiczenie mięśni nóg malucha, a także przygotowuje do nauki jazdy na rowerze na dwóch kołach. Przemieszczanie się traktorem na pedały uczy także koordynacji ruchowej oraz techniki omijania przeszkód, co wpływa na rozwój motoryki dużej. Zabawka ma zielony kolor, a jego dodatkowym elementem jest klakson w kierownicy, który z pewnością zainteresuje dziecko. Jego niewielka waga z pewnością nie sprawi trudności we wprawianiu w ruch i sterowaniu.

1. Traktor-koparka na pedały z przyczepą

Traktor-koparka na pedały z przyczepą w kartonie

Pierwsze miejsce w rankingu traktorów na pedały zajmuje pojazd wyposażony w koparkę oraz przyczepę. To doskonałe rozwiązanie dla aktywnych maluchów, które mają dużo energii i lubią zabawę z piaskiem i kopaniem. Traktor wykonany został z plastiku odpornego na uszkodzenia, a jego pomarańczowy kolor z pewnością zainteresuje Twoją pociechę. Co więcej, ruchoma łyżka koparki może służyć za ładowarkę, spychacz oraz akcesorium do kopania, co daje szansę na przeprowadzenie wielu zabaw z użyciem modelu. To wysokiej jakości traktor na pedały, który jest w atrakcyjnej cenie. Jest doskonałym pomysłem na prezent na różne okazje, a o jego wysokiej jakości wykonania świadczą opinię innych, zadowolonych rodziców i dzieci.