Zjeżdżalnia

100.28 

Opis

Pierwsza zjeżdżalnia dla Twojego malucha, która zapewni mu mnóstwo zabawy! Wdrapywanie się po schodkach i zjeżdżanie to gwarancja śmiechu, zdrowego ruchu i wspaniałej rozrywki.

Idealna zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.  Wyjątkowo bezpieczna i stabilna, wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa.  Dodatkową zaletą zjeżdżalni jest składana konstrukcja, zapewniająca łatwość montażu, demontażu i zajmowanie niewielkiej ilości miejsca podczas przechowywania.

Optymalna dla grupy wiekowej +2, długość ślizgu – 117 cm zapewnia radosną i bezpieczną zabawę.  Siedzisko posiada uchwyty, które zapewniają jednocześnie wsparcie i bezpieczeństwo dla dziecka.

 

Cechy zabawki:

Odpowiednia dla dzieci powyżej 2 lat.

Wymiary: 71x110x88 cm.

Waga: 5kg.

 

Korzyści rozwojowe dla dziecka:

Poprzez wspinanie się i zjeżdżanie na zjeżdżalni dzieci rozwijają mięśnie ramion, nóg a dodatkowo chwyt dłonią i zmysł równowagi. Podczas zabawy dziecko poznaje możliwości własnego ciała, uczy się balansowania ciałem, różnicy wysokości, spostrzegawczości. Wchodzenie po schodkach rozwija zmysł równowagi.

bezpieczna i stabilna, wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywaskładana konstrukcja, zapewniająca łatwość montażu, demontażu i zajmowanie niewielkiej ilości miejsca podczas przechowywaniadługość ślizgu – 117 cmsiedzisko posiada uchwyty, które zapewniają jednocześnie wsparcie i bezpieczeństwo dla dzieckaodpowiednia dla dzieci powyżej 2 lat

Informacje dodatkowe

Waga 500 kg
Wymiary 705 × 485 × 1175 cm