Yummy Kitchen set zestaw obiadowy

28.34 

Opis

I
Owoce i warzywa są pyszne, a w trakcie zabawy łatwiej zachęcić dzieci do jedzenia zdrowych produktów. W komponowanie posiłków z zestawem Yummy Kitchen Set można bawić się na niby, ale można też wprowadzić do zabawy prawdziwe pyszności, bo zestawy kuchenne Wader są bezpieczne dla produktów spożywczych. Yummy Kitchen Set można używać w mikrofali oraz myć w zmywarce. Zestaw składa się z 33 elementów, a grafika produktu wykonana jest w technologii IML, pozwalającej na trwałe i bezpieczne wtopienie jej w materiał.
II
Owoce i warzywa są pyyyycha, ale czasami trzeba dzieci do tego przekonywać – najlepiej w trakcie zabawy. Wesoła gromadka warzyw i owoców uśmiecha się z tacy zestawu i zachęca do zabawy oraz spożywania  zdrowych produktów. Ten zestaw kusi dzieci swoją kolorystyką i radosną grafiką, a rodzice docenią walor edukacyjny produktu. Warto również przypomnieć, że dzięki wykorzystaniu bezpiecznego materiału, na zestawach kuchennych Wader można spożywać posiłki, używać ich w mikrofali oraz myć w zmywarkach.

zestaw składa się z 33 elementówgrafika wykonana w technologii IMLmożna używać w mikrofalimożna myć w zmywarcebezpieczne dla produktów spożywczychodpowiedni dla dzieci powyżej 1 roku życia

Dodatkowe informacje

Waga 077 kg
Wymiary 30 × 15 × 295 cm