Yummy Kitchen set zestaw obiadowy

28.34 

Opis

Zestaw obiadowy dla dzieci do zabawy to idealny sposób na to, aby zachęcić malucha do chętniejszego jedzenia warzyw i owoców. Z zestawem Yummy Kitchen Set wszystko stanie się o wiele łatwiejsze – za jego pomocą możliwe jest prowadzenie zabaw urozmaiconych dodatkiem prawdziwych elementów w formie warzyw i owoców. Jest to jak najbardziej dostępna opcja, ponieważ zestawy Wader dostępne w naszym sklepie są w pełni bezpieczne w kontakcie z produktami spożywczymi. Nie bez powodu tak wielu rodziców wystawiło temu zestawowi obiadowemu wyjątkowo pozytywne opinie. Zabawkowy komplet mocno rozwija motorykę dzieci oraz wpływa na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Walor edukacyjny w przypadku tej propozycji Wader jest wręcz nie do przecenienia. 

Wysokiej jakości zestaw obiadowy dla dzieci do zabawy

Komplet składa się aż z 33 elementów, w tym praktycznych imitacji prawdziwych sztućców oraz talerzyków. Wszystkie części zestawu obiadowego dla dzieci do zabawy wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa, w pełni bezpiecznego także w kontakcie z prawdziwą żywnością. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać zabawki do wprowadzania nawyku jedzenia większej ilości warzyw i owoców przez maluszka. Dodatkowym atutem jest także wykorzystanie specjalnej technologii IML w trakcie produkcji, dzięki której grafika na poszczególnych elementach zestawu została wtopiona w materiał, co bezpośrednio przekłada się na jej większą wytrzymałość. 

Zestaw obiadowy dla dzieci do zabawy – cena

Zabawki nie tylko sprzyjają zajęciu czasu wolnego malucha. Tego rodzaju elementy można wykorzystać także w bardziej praktyczny sposób, o czym świadczą opinie doświadczonych rodziców. Wykorzystanie zestawu obiadowego dla dzieci do zabawy to niepowtarzalny sposób na wyrobienie u malucha praktycznych nawyków, które z pewnością zostaną z nim także w dorosłym życiu. W naszym sklepie kupisz komplet doświadczonej marki Wader, dzięki któremu Twoja pociecha zupełnie inaczej spojrzy na zdrowe owoce oraz warzywa, chcąc samodzielnie uczestniczyć w procesie przygotowywania ich oraz wspólnego jedzenia.

Zestaw obiadowy dzięki kompletnemu wyposażeniu może być zabawką edukacyjną samą w sobie, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go w połączeniu z innymi akcesoriami. Dzięki atrakcyjnej cenie kompletu możesz z łatwością uzupełnić za jego pomocą zbiory Twojego malucha, tym samym nie narażając swojego budżetu na spory wydatek. Zestaw obiadowy może zostać także wyposażeniem, np. domku dla lalek. 

Cechy produktu:

  • Waga: 0,77 kg
  • Wymiary: 30 × 15 × 295 cm

Informacje dodatkowe

Waga 077 kg
Wymiary 30 × 15 × 295 cm