Uśmiechnięty samochód 2-funkcyjny z dźwiękiem

89.61 

Opis

Uśmiechnięty samochód 2 funkcyjny z dźwiękiem DL8004

Wielofunkcyjna zabawka, która będzie idealnym pierwszym samochodem malucha. Doskonały do nauki chodzenia i codziennej zabawy dwufunkcyjny pojazd z charakterystycznym uśmiechem. Posiada klakson z dźwiękiem, wysokie oparcie i otwierane siedzisko z pojemnikiem. Samochód może być wykorzystany jako jeździk- odpychaniec oraz pomagać dziecku w nauce chodzenia. Zachęca do ruchu oraz radosnej, pełnej zaangażowania zabawy. Stymuluje wiele zmysłów dziecka, a dzięki odpowiedniej konstrukcji daje wiele możliwości zabawy. 
Samochód odpowiednio wyważony, z antypoślizgowymi kołami zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Całość wykonana jest z bardzo trwałego tworzywa. Może być używany jako pojazd do jeżdżenia, umożliwiając dziecku odpychanie się stópkami od ziemi i kierowanie kierownicą. Jako pchacz może być prowadzony przez dziecko, które opiera się o uchwyt z tyłu. Jeździk jest stabilny i pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny i koordynację ruchową dzieci.
Cechy produktu:
Wymiary: 42 x 64 x 30 cm
Odpowiedni dla dzieci od 18 miesiąca
Efekty dźwiękowe
Jeździk 2 w 1

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Wspiera rozwój motoryczny i sprawność ruchową. Zabawka stymuluje zmysły, zachęca do rozwoju zdolności ruchowych i usprawnia naukę poprzez odkrywanie.  Dziecko czuje się pewniej i bezpieczniej, mając przed sobą stabilną i atrakcyjną zabawkę, która zachęca je do podejmowania samodzielnych prób chodzenia. 
 

jeździk 2 w 1wysokie oparcie i otwierane siedzisko z pojemnikiemefekty dźwiękowecałość wykonana jest z bardzo trwałego tworzywawymiary: 42 x 64 x 30 cmodpowiedni dla dzieci od 18 miesiąca

Informacje dodatkowe

Waga 125 kg