Traktor-koparka na pedały dla dzieci

239.75 

Opis

Traktor koparka dla dzieci na pedały to świetna zabawka, która przyciągnie uwagę Twojego dziecka na dłużej. Duży, solidnie wykonany oraz bezpieczny produkt zapewni wyjątkowe chwile najmłodszym. Pojazd wspomoże koordynację ruchową oraz zachęci do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Producent Dolu skonstruował produkt dla dzieci, dbając o najdrobniejsze detale, uzyskując przy tym zabawkę wysokiej jakości. Traktor-Koparka na pedały  to nie tylko modny gadżet, ale również inwestycja dla rozwoju Twojego dziecka.

Traktor koparka na pedały dla dzieci – zabawka wielofunkcyjna

Lekki oraz wytrzymały – to najważniejsze cechy produktu, który powinien Cię zainteresować. Jego waga to jedynie 8 kg, a maksymalne obciążenie wynosi 50 kg. Konstrukcja jest bardzo wytrzymała, dodatkowo odporna na zarysowania i uderzenia. Pojazd wykonany został z bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, dzięki czemu dedykowany jest dzieciom powyżej 3 roku życia. Posiada napęd na łańcuch oraz pedały, dzięki czemu nie musisz ciągle pamiętać o bateriach czy naładowaniu akumulatora. Traktor na pedały posiada również łyżkę do kopania, która kierowana jest dźwignią. Dodatkowym atutem zabawki jest jej modny wygląd oraz bezpieczna konstrukcja. Produkt cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy zakupili zabawkę w naszym sklepie.

Zabawka na dłużej? Wybierz producenta Dolu

Jeżeli chcesz zainwestować w rzecz wielofunkcyjną dla swojego dziecka, to musisz rozważyć zakup naszego produktu. Traktor koparka na pedały dla dzieci zachęca najmłodszych do ruchu oraz przebywania na świeżym powietrzu. Maluch będzie zafascynowany możliwością sterowania łyżką do kopania oraz jazdą koparką. Mogę śmiało Cię zapewnić, że nasza zabawka dostarczy wiele niezapomnianych chwil. Pedałując i ruszając kierownicą, wspierasz jego rozwój fizyczny oraz ruchowy. Zaskoczy Cię, jak wile korzyści może przynieść Twemu dziecku. Możesz go używać nie tylko na dworze. Jego wymiary  (52 × 105 × 45 cm) pozwolą również na swobodną zabawę w domu, gdy pogoda nie będzie sprzyjać.

Traktor koparka dla dzieci na pedały – dlaczego warto?

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko miało super chwile, warto zainwestować w naszą zabawkę. Cena jest adekwatna do roli, jaką spełnia. W naszym sklepie znajdziesz również wiele produktów, które pokocha Twoje dziecko. Nie obawiaj się wysyłki. Traktor-Koparka dla dzieci na pedały w kartonie dostarczana jest naszym klientom.

Informacje dodatkowe

Waga 691 kg