Tech Truck auta budowlane z akcesoriami do piasku

16.10 

Opis

W piaskownicy i podczas wakacyjnych wyjazdów niezbędne dla każdego dziecka są zabawki plażowe, które ułatwią budowanie zamków i tuneli. Stworzyliśmy zestaw, który zadowoli każdego plażowicza. Do obowiązkowego zestawu: łopatki, grabek i foremek dołączyliśmy specjalistów na placu budowy – auta budowlane z serii Tech Truck. Autka charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, dbałością o szczegóły i żywą kolorystyką, spełnią marzenie każdego młodego wielbiciela pojazdów mechanicznych. 

WALEC to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w ruchomy bloczek (walec) obracający się wokół własnej osi, który pomoże maluchowi perfekcyjnie wyrównać teren na placu budowy.

WYWROTKA to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 23 cm. Pojazd posiada ruchomą skrzynię ładunkową, z pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy.

ŁADOWARKA to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 27 cm. Ruchoma łyżka pojazdu może służyć jako ładowarka oraz jako spychacz. Auto pomoże maluchowi załadować i przewozić materiały budowlane czy też wstępnie wyrównać teren na budowie.

Ruchome elementy aut z serii Tech Truck uatrakcyjniają zabawę i wpływają na wyobraźnię dziecka, wzbudzają jego ciekawość i zachęcają do aktywności. Kabina pełni funkcję uchwytu ułatwiającego zabawę nawet najmłodszym wielbicielom samochodów. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową.  Zabawa specjalistycznymi pojazdami z serii Tech Truck stymuluje i pobudza wyobraźnię małego dziecka podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy. Zabawa daje również możliwość odkrywania świata poznawania mechanizmów działania aut budowlanych. To pobudza logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na działania atmosferyczne, bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży czy w piaskownicy.   

Każdy zestaw zawiera jeden z wymienionych aut oraz łopatkę, grabki i foremkę.

 

auta budowlane : wywrotka, spychacz, walec z łopatka, grabkami i foremkąwiele funkcji ruchomy urozmaicających zabawę w piaskownicy i na plażyw skład każdego zestawu wchodzą: łopatka, grabki i foremkazabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia 

Dodatkowe informacje

Waga 032 kg
Wymiary 27 × 145 × 15 cm