Tech Truck auta budowlane set 2 szt. w kartonie

31.28 

Opis

Auta budowlane z serii Tech Truck charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, dbałością o szczegóły i unikatową kolorystyką, spełnią marzenie każdego młodego wielbiciela pojazdów mechanicznych. Seria oferuje 5 pojazdów: betoniarkę, ładowarkę, walec, śmieciarkę i wywrotkę. BETONIARKA z tej serii to lekki i wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w obrotową gruszkę. Idealnie nadaje się do podstawowych zabaw manipulacyjnych dziecka “wyładuj-załaduj”, stanowiącą podstawę dla późniejszych, bardziej skomplikowanych zabaw.

ŁADOWARKA z tej serii to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 27 cm. Ruchoma łyżka pojazdu może służyć jako ładowarka oraz jako spychacz. Auto pomoże maluchowi załadować i przewozić materiały budowlane czy też wstępnie wyrównać teren na budowie i przygotować go do dalszego wygładzania przy pomocy walca..

WALEC z tej serii to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w ruchomy bloczek (walec) obracający się wokół własnej osi, który pomoże maluchowi perfekcyjnie wyrównać teren na placu budowy.

ŚMIECIARKA z tej serii to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 26 cm. Pojazd wyposażony jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik, umożliwiający opróżnianie kontenera, oraz otwieraną tylną klapę.

WYWROTKA z tej serii to lekki, zwinny i wytrzymały pojazd o długości 23 cm. Pojazd posiada ruchomą skrzynię ładunkową, z pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy.

Ruchome elementy aut z serii Tech Truck uatrakcyjniają zabawę i wpływają na wyobraźnię dziecka, wzbudzają jego ciekawość i zachęcają do aktywności. Kabina pełni funkcję uchwytu ułatwiającego zabawę nawet najmłodszym wielbicielom samochodów. Zabawa specjalistycznymi pojazdami z serii Tech Truck stymuluje i pobudza wyobraźnię małego dziecka podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawa daje również możliwość odkrywania świata poznawania mechanizmów działania aut budowlanych. To pobudza logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na działania atmosferyczne, bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Auta zapakowane są w  kartonowe pudełko,  znajdują się w nim dwa pojazdy w wybranej konfiguracji.

  • seria oferuje 5 pojazdów: betoniarkę, ładowarkę, walec, śmieciarkę i wywrotkę o nowoczesnym, realistycznym wyglądzie
  • betoniarka o dł. 24 cm wyposażona w obrotową gruszkę
  • ładowarka o dł. 27 cm wyposażona w ruchomą łyżkę, która może służyć do ładowania i przenoszenia przedmiotów oraz jako spychacz
  • walec o dł. 24 cm z obrotowym bloczkiem (walcem)
  • śmieciarka o dł. 26 cm wyposażona w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik, umożliwiający opróżnianie kontenera, oraz otwieraną tylną klapę.
  • wywrotka o dł. 23 cm z ruchomą skrzynią ładunkową
  • auta wykonane z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego tworzywa bezpiecznego dla dzieci
  • zabawa Autami z serii Tech Truch stymuluje wszechstronnie rozwój dziecka, pobudza jego wyobraźnię, rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji
  • przeznaczone dla dzieci 1+
  • w kartonowym pudełku znajdują się dwa pojazdy w wybranej konfiguracji

seria oferuje 5 pojazdów: betoniarkę, ładowarkę, walec, śmieciarkę i wywrotkę o nowoczesnym, realistycznym wyglądzieauta wykonane z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego tworzywa bezpiecznego dla dzieciprzeznaczone dla dzieci 1+w kartonowym pudełku znajdują się dwa pojazdy w wybranej konfiguracji

Informacje dodatkowe

Waga 076 kg
Wymiary 26 × 145 × 355 cm