Tablica i sztaluga

179.49 

Opis

. Tablica i sztaluga DL 7161

Wyjątkowa zabawka dla małych artystów! Podwójna tablica – sztaluga malarska. Wyposażona z jednej strony w białą metalową deskę suchościeralną oraz klips do mocowania papieru rysunkowego, a z drugiej czarną tablicę do rysowania kredą. Dwie powierzchnie, na których można jednocześnie tworzyć umożliwiają wspólną zabawę z rodzeństwem lub rówieśnikami.

Zestaw posiada podstawkę z przegrodami na kredki i inne akcesoria do rysowania. Ten solidny, artystyczny zestaw zachęca dzieci do kreatywności i pozwala rozwijać im umiejętności artystyczne i manualne. 
Cechy produktu:
Odpowiedni dla dzieci od 3 lat.
W komplecie zestaw akcesoriów: marker, gąbka, 8 kredek pastelowych, paczka kredy do rysowania, 10 arkuszy do kolorowania i 1 arkusz naklejek.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Artystyczny zestaw pozwala rozwijać umiejętności manualne. Atrakcyjne akcesoria i forma zabawy zachęcają do kreatywności i rozwijają wyobraźnię. Doskonałe wsparcie do nauki pisania liter i cyfr, oswajające dziecko z tablicą i materiałami używanymi w przedszkolu lub szkole. 
 

zestaw posiada podstawkę z przegrodami na kredki i inne akcesoria do rysowaniaodpowiedni dla dzieci od 3 lat.w komplecie zestaw akcesoriów: marker, gąbka, 8 kredek pastelowych, paczka kredy do rysowania, 10 arkuszy do kolorowania i 1 arkusz naklejek.

Dodatkowe informacje

Waga 66 kg