Tablica i sztaluga

179.49 

Opis

Sztaluga dwustronna dla dzieci to wyjątkowa propozycja dla każdego młodego artysty, którego interesuje tworzenie własnych dzieł sztuki. Zabawka została specjalnie dostosowana do potrzeb najmłodszych poprzez optymalny dobór wysokości i  przygotowanie przestrzeni do malowania. W naszym sklepie kupisz specjalną sztalugę wyposażoną w dwie części. Jedna z nich to biała metalowa powierzchnia, z której rysunki można ścierać na sucho. Dodatkowym elementem wyposażenia jest klips do mocowania papieru rysunkowego. Za jego pomocą można z łatwością umieścić kartkę do rysowania. Druga część sztalugi dwustronnej to klasyczna, czarna tablica, na której można rysować kredą. Dwie odrębne części pozwalają na łatwe podzielenie przestrzeni przeznaczonej do twórczej pracy, dzięki czemu dziecko dużo łatwiej może skupić się na tworzonym obrazie.

Zestaw zawiera nie tylko praktyczną sztalugę dwustronną, ale także funkcjonalną podstawkę na kredki oraz inne akcesoria do rysowania, w tym marker, gąbkę, 8 kredek pastelowych, arkusz naklejek, 10 arkuszy do kolorowania oraz opakowanie kredy. Dobrze wyposażony zestaw to klucz do zapewnienia dziecku odpowiednich warunków do zabawy, pozwalającej jednocześnie rozwijać umiejętności artystyczne i manualne. Cały zestaw dostępny w naszym sklepie odpowiedni jest dla dzieci w wieku od 3 lat.

Sztaluga dwustronna – idealna dla wspomagania rozwoju dziecka

Sztaluga została perfekcyjnie przygotowana technicznie – stanowi nie tylko zabawkę absorbującą dziecko, ale także idealne narzędzie do rozwijania umiejętności artystycznych. Jak doskonale wiadomo, dziecko w pierwszych latach życia posiada największe możliwości do uczenia się nowych rzeczy. Dzieje się tak za sprawą specyfiki jego mózgu, który chłonie wszystko, co widzi i spróbuje zrobić. Warto wykorzystać ten fakt, proponując maluchowi wykorzystanie tak rozwijającej zabawki, jak sztaluga dwustronna. Kompletny zestaw artystyczny wyjątkowo mocno sprzyja rozwijaniu zdolności manualnych. Wykazuje też pozytywne działanie, jeśli chodzi o rozwijanie wyobraźni – na obu stronach sztalugi dwustronnej dziecko może tworzyć własne dzieła sztuki. Nic dziwnego, że tego typu produkt zbiera tak wiele pozytywnych opinii rodziców, którzy zauważają możliwości jego praktycznego zastosowania. 

Atrakcyjna cena nie jest więc jedynym walorem tego typu zabawki. Dzięki praktycznemu zestawowi dziecko z łatwością stawia swoje pierwsze kroki w świecie liter i cyfr, tym samym przygotowując się do rozpoczęcia edukacji. 

Cechy produktu:

  • Waga: 66 kg

Dodatkowe informacje

Waga 66 kg