Sweet Baby Town trasa z klockami

79.03 

Opis

Witamy w świecie słodkości. Nowy produkt marki Wader przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Sweet Baby Town to miasteczko stworzone z 55 elementów – zabawek, które uwielbiają dzieci oraz 72 naklejek do samodzielnego przyklejania.  Maluchy znajdą tu wszystko, by zbudować własne miasteczko i oddać się wesołej zabawie. Z dużych i wielobarwnych klocków można zbudować fabrykę czekolady lub cukiernię, z elementów drogi autostradę, po której jeżdżą samochodziki wiozące lody i słodycze. Opakowanie z „okienkiem” demonstruje kolorystykę oraz  rodzaj i jakość materiału z którego została wyprodukowana zabawka. Zaletą produktu jest różnorodność elementów, dzięki którym budowanie staje się o wiele ciekawsze i angażujące.
II
Duże i kolorowe opakowanie, wiele ciekawych i zróżnicowanych elementów, z których można wybudować miasteczko – to idealny zestaw na prezent. Sweet Baby Town składa się z aż 55 elementów – zabawek, które uwielbiają dzieci oraz 72 naklejek do samodzielnego przyklejania.  Maluchy znajdą tu wszystko, by zbudować swoje słodkie miasto i oddać się wesołej zabawie. Z dużych i wielobarwnych klocków można zbudować fabrykę czekolady lub cukiernię, z elementów drogi autostradę, po której jeżdżą samochodziki wiozące lody i słodycze.. Opakowanie z „okienkiem” demonstruje kolorystykę oraz  rodzaj i jakość materiału z którego została wyprodukowana zabawka. Zaletą produktu jest różnorodność elementów, dzięki którym budowanie staje się o wiele ciekawsze i angażujące.
 

Sweet Baby Town składa się z 55 elementów oraz 72 naklejek do samodzielnego przyklejaniaz dużych i wielobarwnych klocków można zbudować fabrykę czekolady lub cukiernię, z elementów drogi autostradę, po której jeżdżą samochodziki wiozące lody i słodyczeopakowanie z „okienkiem” demonstruje kolorystykę oraz rodzaj i jakość materiału z którego została wyprodukowana zabawkaprodukt odpowiedni dla dzieci powyżej 1 roku życia

Dodatkowe informacje

Waga 233 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm