Stolik z zabawkami do piasku i wody

57.59 

Opis

Stolik do piasku i wody to optymalny wybór dla rodzin wielodzietnych, w których rodzice chcą spędzać dużo czasu na zabawie ze swoimi dziećmi. Stolik z zabawkami do piasku i wody przydaje się zwłaszcza w okresie wiosennym oraz letnim, a więc wtedy, kiedy na dworze jest bardzo ciepło i słonecznie. Stolik edukacyjny do piasku i wody sprawdzi się nawet w przypadku małych dzieci (powyżej 1. roku życia). Składa się z kilku pojemników, które są łatwe w obsłudze i zapewniają maluchom dużo frajdy.

Stolik do piasku i wody – kompletny zestaw do długiej i ciekawej zabawy

Stolik wodno-piaskowy składa się z kilku istotnych elementów, w tym z:

  • foremki,
  • młynka,
  • konewki,
  • małych grabi,
  • łopatki.

To dla Ciebie szansa na kreatywną zabawę z własnym maluchem. Sklep udostępnia Ci zestaw do długiej i ciekawej zabawy na świeżym powietrzu. Stolik można umieścić m.in. w ogrodzie, na działce lub na tarasie. Jego cena jest bardzo satysfakcjonująca, a opinie rodziców wskazują na to, że to jeden z najbardziej atrakcyjnych prezentów dla małych dzieci.

Stolik edukacyjny do piasku i wody – wspieranie aktywności ruchowej i koordynacji manualnej

Stolik do piasku i wody pomoże wesprzeć u Twojego malucha aktywność ruchową i koordynację manualną. Poza tym stolik z zabawkami do piasku i wody to dla Ciebie strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o rozwój koordynacji motorycznej i ogólnej sprawności. Stolik edukacyjny do piasku i wody zacieśnia relacje rodzinne i pozwala spędzać Ci z dzieckiem zdecydowanie więcej czasu. Zabawa będzie przyjemna, pełna wrażeń oraz rozwijająca. Stolik wodno-piaskowy nie zabiera dużo miejsca, a więc w okresie zimowym nie będzie problemów z jego swobodnym przechowywaniem, np. na terenie garażu lub piwnicy. Sklep przygotował dla Ciebie wytrzymały, uniwersalny i trwały produkt, którego cena nie powinna przekroczyć Twoich aktualnych możliwości finansowych. Pozytywne opinie o produkcie świadczą o tym, że warto po niego sięgnąć jak najszybciej i sprawić olbrzymią radość swoim wymagającym pociechom.

Dodatkowe informacje

Waga 181 kg
Wymiary 59 × 59 × 46 cm