Stolik wielofunkcyjny dla dzieci – 42 el.

55.66 

Opis

Stolik wielofunkcyjny dla dzieci marki Wader to wspaniała zabawka, która nie tylko zapewnia dziecku mile spędzony czas, ale również pomaga w nauce utrzymywania porządku i rozwijaniu kreatywności. Jego wysokość została dostosowana do najmłodszych, dzięki czemu korzystanie z niego jest wygodniejsze. Szerokie nóżki zapewniają wysoką stabilność stolika. W naszym sklepie jest on dostępny w przystępnej cenie, dzięki której każdy rodzic będzie mógł pozwolić sobie na jego zakup.

Play table & Blocks – stolik wielofunkcyjny dla dzieci

Wielofunkcyjny stolik dla dzieci marki Wader składa się z 42 elementów, w tym z dużych i bardzo wygodnych klocków. Każda część zestawu została starannie wykonana, a klocki charakteryzuje łatwy system montażu, który zapewni dziecku długą i przyjemną rozrywkę. Oprócz tego stolik wielofunkcyjny składany Wader zbiera bardzo dobre opinie, m.in. ze względu na szerokie nóżki, które zapewniają wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo. Dzięki temu nadaje się on do zabawy dla dzieci już od 1. roku życia.

Stolik wielofunkcyjny dla dziecka –  42 elementy

Stolik do zabawy Wader to jednocześnie praktyczny schowek na klocki. Po skończonej zabawie można szybko posprzątać zestaw i jednocześnie nauczyć dziecko utrzymywania porządku. Każdy element zestawu wykonano z wysokiej jakości materiałów, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty gwarantujące jego bezpieczeństwo. Stolik wielofunkcyjny dla dzieci marki Wader to gwarancja świetnej zabawy, która jednocześnie wspiera rozwój kreatywności i percepcji Twojego dziecka. Elementy stolika Wader są na tyle bezpieczne, że dziecko może bezpiecznie kontynuować rozrywkę nawet bez pomocy dorosłego. To świetne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców, którzy potrzebują odpoczynku, a jednocześnie chcą zapewnić swojej pociesze jak najlepszą i jak najbardziej rozwijającą za.

Klocki mają fantazyjne kształty i przepiękne kolory. Można z nich tworzyć rozmaite budowle, w tym budynki, zwierzęta, a nawet pojazdy. To niesamowite wsparcie rozwoju kreatywności Twojego dziecka oraz jego zdolności planowania. Warto przedstawić mu tę zabawkę, a w naszym sklepie otrzymasz ją w przyjaznej cenie.

Informacje dodatkowe

Waga 144 kg
Wymiary 425 × 17 × 305 cm