Stolik wielofunkcyjny 42 el.

55.66 

Opis

Stolik wielofunkcyjny dla dzieci marki Wader to wspaniała zabawka, która nie tylko zapewnia dziecku mile spędzony czas, ale również pomaga w nauce utrzymywania porządku i rozwijaniu kreatywności. Jego wysokość została dostosowana do najmłodszych, dzięki czemu korzystanie z niego jest wygodniejsze. Szerokie nóżki zapewniają wysoką stabilność stolika. W naszym sklepie jest on dostępny w przystępnej cenie, dzięki której każdy rodzic będzie mógł pozwolić sobie na jego zakup.

Play table & Blocks

Stolik wielofunkcyjny Wader składa się z 42 elementów, w tym z dużych i bardzo wygodnych klocków. Każda część zestawu została starannie wykonana, a klocki charakteryzuje łatwy system montażu, który zapewni dziecku długą i przyjemną rozrywkę. Oprócz tego stolik wielofunkcyjny składany Wader zbiera bardzo dobre opinie, m.in. ze względu na szerokie nóżki, które zapewniają wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo. Dzięki temu nadaje się on do zabawy dla dzieci już od 1. roku życia.

Stolik wielofunkcyjny 42 el. Wader

Stolik do zabawy Wader to jednocześnie praktyczny schowek na klocki. Po skończonej zabawie można szybko posprzątać zestaw i jednocześnie nauczyć dziecko utrzymywania porządku. Każdy element zestawu wykonano z wysokiej jakości materiałów, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty gwarantujące jego bezpieczeństwo. Stolik wielofunkcyjny dla dzieci marki Wader to gwarancja świetnej zabawy, która jednocześnie wspiera rozwój kreatywności i percepcji Twojego dziecka. Elementy stolika Wader są na tyle bezpieczne, że dziecko może bezpiecznie kontynuować rozrywkę nawet bez pomocy dorosłego. To świetne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców, którzy potrzebują odpoczynku, a jednocześnie chcą zapewnić swojej pociesze jak najlepszą i jak najbardziej rozwijającą za.

Klocki mają fantazyjne kształty i przepiękne kolory. Można z nich tworzyć rozmaite budowle, w tym budynki, zwierzęta, a nawet pojazdy. To niesamowite wsparcie rozwoju kreatywności Twojego dziecka oraz jego zdolności planowania. Warto przedstawić mu tę zabawkę, a w naszym sklepie otrzymasz ją w przyjaznej cenie.

Dodatkowe informacje

Waga 144 kg
Wymiary 425 × 17 × 305 cm