Samochód na pedały dla dzieci

138.09 

Opis

Każdy maluch jest inny i ma swoje ulubione zajęcia. Niektóre dzieci lubią spokojne zabawy, a inne potrzebują spożytkować pokłady energii. Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się na świeżym powietrzu i przejawia zainteresowania motoryzacją, z pewnością przypadnie mu do gustu Dolu – wyścigowy samochód na pedały dla dzieci.

Co wyróżnia samochód Dolu?

Dolu to czerwony samochód na pedały dla dzieci. Taki pojazd zachęci dziecko do aktywności, która doskonale wpływa na rozwój motoryki małego kierowcy. Dzięki niemu mięśnie Twojego dziecka będą się rozwijały, a ono samo poprzez świetną zabawę spędzi czas w ruchu na świeżym powietrzu. Dolu samochód na pedały swoim wyglądem, dzięki naklejkom w szachownicę, przypomina prawdziwą wyścigówkę, a żeby zabawa była jak najbardziej realistyczna w pojeździe zamontowane zostały lusterka wsteczne. Kiedy maluch na swojej drodze napotka przeszkodę, może użyć klaksonu z efektami dźwiękowymi. Dzięki temu pojazdowi dziecko poczuje się jak prawdziwy kierowca podczas wyścigu.

Samochodzik na pedały dla dzieci – dla kogo?

Zabawka nadaje się dla dzieci powyżej 3 roku życia. Już w tym wieku maluchy przejawiają zainteresowania konkretnymi dziedzinami, a jeśli Twoja pociecha jest fanem wyścigów, auto na pedały będzie dla niej wymarzonym prezentem. Pojazd skonstruowany jest z wysokiej jakości tworzywa, a dzięki stabilnej konstrukcji i wadze 6 kg jest bezpieczny dla Twojego dziecka. Będziesz mógł bez obaw obserwować, jak Twoja pociecha pokonuje kolejne trasy. Czerwony samochód na pedały dla dzieci spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów. Wymiary samochodu to 40 x 80 x 48 cm. W takim aucie dziecko będzie czuło się komfortowo. Pojazd spełnia wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa dla zdrowia i środowiska. Z tym samochodem dziecko czeka wiele dni pełnych zabawy.

W naszym sklepie oferujemy wiele ciekawych zabawek, a wśród nich znajdziesz Dolu samochodzik dla dziecka na pedały. Atrakcyjna cena, szeroki asortyment, szybka i miła obsługa, to wszystko są domeny naszego sklepu, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów.