Racer z dźwiękiem

76.91 

Opis

Pojazd – odpychaniec z sygnałem dźwiękowym. Konstrukcja wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa. Zachęca do rozwijania sprawności ruchowej – dziecko może usiąść na siedzisku i jeździć odpychając się nogami. Wygodna do złapania kierownica pozwala dziecku utrzymać równowagę i zapewni łatwość manewrowania nawet początkującym maluchom. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort podczas zabawy. Klakson na kierownicy wydaje dźwięk, co jest wyjątkowo atrakcyjne dla dzieci. Żywe kolory, atrakcyjny wygląd oraz charakterystyczne elementy zachęcą malucha do radosnej zabawy pełnej ruchu. 

Cechy produktu:
Odpowiedni dla dzieci powyżej 18 miesięcy.
Dostępne kolory: czerwony, czarny, różowy, niebieski, pomarańczowy, zielony.
Łatwy do przenoszenia i transportu oraz utrzymania w czystości
Wysokiej jakości tworzywo zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Wspiera rozwój motoryczny i sprawność ruchową. Zabawka stymuluje zmysły, zachęca do rozwoju zdolności ruchowych i usprawnia naukę poprzez odkrywanie. Odpowiednia konstrukcja pomaga utrzymać równowagę, rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową.
 

odpowiedni dla dzieci powyżej 18 miesięcy.dostępne kolory: czerwony, czarny, różowy, niebieski, pomarańczowy, zielony.łatwy do przenoszenia i transportu oraz utrzymania w czystościwysokiej jakości tworzywo zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Informacje dodatkowe

Waga 227 kg