Quad na pedały

225.40 

Opis

Jeśli Twoja pociecha jest miłośnikiem zabaw na świeżym powietrzu, z pewnością dużo radości sprawi jej quad na pedały. Pojazd ten zapewni dziecku mnóstwo uśmiechu, ogromną dawkę ruchu i niekończącą się przygodę. Czarno-niebieski kolor dodaje pojazdowi dynamicznego wyglądu, dzięki czemu prezentuje się znakomicie, a mały kierowca z pewnością będzie zachwycony.

Cechy charakterystyczne pojazdu

Żeby zabawa mogła trwać w nieskończoność, quad na pedały dla dzieci powinien przede wszystkim spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasz pojazd wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia oraz pęknięcia. To sprawia, że dziecko będzie mogło cieszyć się niczym niezakłóconą jazdą. Dodatkowo duże wymiary pojazdu (57 x 85,5 x 48 cm) sprawiają, że quad jest stabilny i bezpieczny dla malucha. Nie przewróci się nawet podczas największych, szosowych szaleństw. Producent poleca zabawkę dla dzieci powyżej 3 roku życia. Niewątpliwym atutem quada na pedały jest jego napęd. W tym pojeździe jest to mechanizm łańcuchowy cechujący się wysoką trwałością, co zapewni dziecku dobrą zabawę przez lata. Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że można korzystać z niego zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki temu pojazd nie jest tylko zabawką sezonową, ale taką, którą Twoje dziecko może cieszyć się przez cały rok i bez względu na pogodę rozwijać swoje motoryzacyjne pasje.

Quad na pedały – opinie

Dzięki takim pojazdom dziecko nie musi już spędzać czasu przed telewizorem. Quad na pedały zachęca do ruchu, co korzystnie wpływa na rozwój. Pedałując, Twoja pociecha wzmacnia układ kostno-stawowy oraz rozbudowuje swoje mięśnie. Nabiera kondycji oraz siły. Quad na pedały to świetny pomysł na prezent dla dziecka, a o zadowoleniu małych kierowców świadczą pozytywne opinie rodziców. Jeśli szukasz idealnego pojazdu dla swojej pociechy, koniecznie obejrzyj zdjęcia tego produktu. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. U nas oprócz ciekawego asortymentu czeka na Ciebie także profesjonalna obsługa, szybka dostawa i atrakcyjna cena.

Dodatkowe informacje

Wymiary 855 × 48 × 57 cm