Quad na pedały dla dzieci

225.40 

Opis

Jeśli Twoja pociecha jest miłośnikiem zabaw na świeżym powietrzu, z pewnością dużo radości sprawi jej quad na pedały. Pojazd ten zapewni dziecku mnóstwo uśmiechu, ogromną dawkę ruchu i niekończącą się przygodę. Czarno-niebieski kolor dodaje pojazdowi dynamicznego wyglądu, dzięki czemu prezentuje się znakomicie, a mały kierowca z pewnością będzie zachwycony.

Quad dla dzieci na pedały – cechy

Żeby zabawa mogła trwać w nieskończoność, quad na pedały dla dzieci powinien przede wszystkim spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Nasz pojazd wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia oraz pęknięcia. To sprawia, że dziecko będzie mogło cieszyć się niczym niezakłóconą jazdą. Dodatkowo duże wymiary pojazdu (57 x 85,5 x 48 cm) sprawiają, że quad jest stabilny i bezpieczny dla malucha. Nie przewróci się nawet podczas największych, szosowych szaleństw. Producent poleca zabawkę dla dzieci powyżej 3 roku życia. Niewątpliwym atutem quada na pedały jest jego napęd. W tym pojeździe jest to mechanizm łańcuchowy cechujący się wysoką trwałością, co zapewni dziecku dobrą zabawę przez lata. Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że można korzystać z niego zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki temu pojazd nie jest tylko zabawką sezonową, ale taką, którą Twoje dziecko może cieszyć się przez cały rok i bez względu na pogodę rozwijać swoje motoryzacyjne pasje.

Quad na pedały dla dzieci – opinie

Dzięki takim pojazdom dziecko nie musi już spędzać czasu przed telewizorem. Quad na pedały dla dzieci zachęca do ruchu, co korzystnie wpływa na rozwój. Pedałując, Twoja pociecha wzmacnia układ kostno-stawowy oraz rozbudowuje swoje mięśnie. Nabiera kondycji oraz siły. Quad na pedały to świetny pomysł na prezent dla dziecka, a o zadowoleniu małych kierowców świadczą pozytywne opinie rodziców. Jeśli szukasz idealnego pojazdu dla swojej pociechy, koniecznie obejrzyj zdjęcia tego produktu. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. U nas oprócz ciekawego asortymentu czeka na Ciebie także profesjonalna obsługa, szybka dostawa i atrakcyjna cena.

Dodatkowe informacje

Wymiary 855 × 48 × 57 cm