Puzzle Create & Draw farma

19.00 

Opis

Na farmie tyle się dzieje! Czas odkryć nowe to miejsce i dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy! Oryginalny i rozbudowany zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Farm, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i zaskakująca!

W wygodnym opakowaniu, które spełnia również funkcje teczki na  prace plastyczne, znajdują się dwa zestawy puzzli tematycznych, kredki (5 sztuk), farbki akwarelowe (12 kolorów) oraz dwustronna mega kolorowanka z zadaniami. Puzzle, które  występują w dwóch wersjach – z obrazkiem koguta i domku można nie tylko układać, ale również odwzorowywać na dołączonych do zestawu kartkach oraz kolorować farbkami lub kredkami. Zestaw zapewnia urozmaiconą zabawę i naukę, a dzięki bogatej formie pozwala na przeskakiwanie między aktywnościami: po układaniu puzzli i rysowaniu można otworzyć wielką kolorowankę, która kryje w sobie wiele nowych zadań i wyzwań, które zaangażują dziecko i sprawią, że nawet przez chwilę nie będzie się nudzić!

Korzyści rozwojowe:

Zestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myślenia. Doskonali spostrzegawczość, kreatywność oraz zdolności plastyczne, a dzięki atrakcyjnej formie uczy rozpoznawania wielu kolorów i nowych kształtów. Angażując wiele zmysłów i zachęcając do wielu rodzajów aktywności, pozwala dziecku ćwiczyć chwytność palców, zdolności manualne, precyzję ruchów i wyobraźnię przestrzenną. 
 

zestaw kreatywny składa się z: 2 sztuk puzzli tematycznych, zestawu 5 kredek w podstawowych kolorach, 5 arkuszy kolorowego papieru A5,zestawu farbek akwarelowych w 12 kolorach + pędzelek, Mega Kolorowanki Waderzestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myśleniawszystkie elementy mieszczą się w wygodnym opakowaniu-teczce z rączkązabawka dla dzieci od 3 roku życia

Dodatkowe informacje

Waga 046 kg
Wymiary 28 × 5 × 23 cm