Przyczepa w kartonie

61.00 

Opis

Przyczepa z serii Dolu to świetna zabawka, którą Twoje dziecko będzie zachwycone! Zabawa z nią skłania dziecko do aktywności fizycznej, przez co przyczynia się do rozwoju motorycznego. Gwarantuje różne sposoby zabawy i rozwój kreatywności – jest skonstruowana tak, że maluch może przyczepić ją do innej zabawki tej samej serii, rowerka biegowego lub ciągnąć samemu. To dobre rozwiązanie do nauki sprzątania, ponieważ dzięki jej pojemności dziecko może przetransportować inne zabawki w dowolne miejsce.

Przyczepa jest wytrzymała, dlatego nie musisz się obawiać o uszkodzenie przy zbyt dużym obciążeniu. Seria Dolu to produkty odporne na działanie warunków atmosferycznych – dziecko może zabrać ją do ogrodu, a Ty możesz mieć pewność, że produkt nie ulegnie zniszczeniu na skutek działania słońca czy deszczu. To dobre rozwiązanie na ciepłe, letnie dni, kiedy najmłodsi zdecydowanie bardziej wolą spędzać czas na zewnątrz. Ładny, żółty kolor nie określa z góry płci dziecka – może być zarówno prezentem dla chłopca, jak i dla dziewczynki. To świetny pomysł, aby sprawić dziecku radość. Kupując upominek dla malucha, nie jeden raz mieliśmy problem z doborem pod względem wyglądu i funkcjonalności.

Przyczepa Dolu nie wydaje dźwięków i można ją kupić w przystępnej cenie. Produkty tej serii cieszą się dobrymi opiniami wśród kupujących. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci już od trzeciego roku życia, jednak dzięki swojej wytrzymałości i uniwersalności Twoja pociecha może cieszyć się nią przez kilka lat lub dzielić zarówno ze starszym, jak i młodszym rodzeństwem oraz z kolegami.

Zalety produktu:

– różne sposoby zabawy,

– skłania do aktywności fizycznej,

– wspiera rozwój motoryczny,

– pojemność,

– wytrzymałość,

– odporność na warunki atmosferyczne,

– nadaje się do zabawy w domu i na zewnątrz,

– neutralny kolor,

– świetny pomysł na prezent,

– nie wydaje dźwięków,

– przeznaczona dla dzieci już od trzeciego roku życia,

– dobre opinie i niska cena.