Stolik edukacyjny Playful Table 3 w 1

92.00 

Opis

Szukasz uniwersalnego prezentu dla chłopca lub dziewczynki? Zależy Ci na tym, żeby dziecko chętnie bawiło się zabawką, ale też rozwijało swoje umiejętności i ćwiczyło zdolności nabyte w przedszkolu? Playful Table 3 w 1 to produkt idealny dla Ciebie.

Playful Table 3 w 1 to interaktywny stolik edukacyjny, przeznaczony dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Zabawka składa się z trzech części – każda dedykowana jest innym czynnościom i aktywnościom wykonywanym przez malucha.

Pierwszą częścią stolika edukacyjnego jest kuchenka i akcesoria z nią związane, takie jak garnek, patelnia oraz szpatułka. Ta część przeznaczona jest zabawie dziecka. Kolejną stanowią klocki i odpowiadające im kształty sortera, dzięki czemu dziecko może przez zabawę doskonalić zdolności poznawcze, takie jak rozróżnianie kształtów, faktur i kolorów. Ostatnia część służy jako stolik edukacyjny dla dzieci, na którym najmłodsi mogą rysować, malować i bawić się. Playful Table 3 w 1 zawiera również kilkadziesiąt klocków, które pełnią funkcję puzzli do układania.

Dziecko korzystając z Playful Table 3 w 1 rozwija logiczne myślenie oraz kojarzenie faktów, usprawnia elementy motoryki małej, obejmujące posługiwanie się rękami i chwytanie przedmiotów. Dziecko uczy się również abstrakcyjnego myślenia, dzięki części zestawu, poświęconej odgrywaniu ról w zabawie w kuchni oraz układaniu nowych kształtów z uniwersalnych puzzli. Oprócz tego Twój maluch ćwiczy swoje zdolności matematyczne, ucząc się liczyć klocki. Playful Table 3 w 1 to zabawa połączona z nauką!

Zestaw Playful Table 3 w 1 to produkt dostępny w sklepie w atrakcyjnej cenie, który stanowi jedną z najchętniej wybieranych zabawek edukacyjnych przez rodziców. Obserwacja zabawy Twojego malucha, przez którą dziecko się rozwija – ćwiczy zapamiętywanie, uczy się czynności manualnych i rozróżniania akcesoriów używanych w każdym domu – sprawia, że zestaw ten jest uwielbiany przez rodziców, zyskując kolejne pochlebne opinie, a dzieci spędzają przy nim godziny, bawiąc się i ucząc.

Informacje dodatkowe

Waga 268 kg
Wymiary 59 × 19 × 35 cm