Play Tracks Garage parking wielopoziomowy

94.76 

Opis

Play Tracks Garage parking wielopoziomowy to specjalnie skonstruowana zabawka, która przyniesie Twojemu dziecku i Tobie wiele godzin wspaniałej zabawy! Stabilna konstrukcja świetnie odwzorowuje budowę parkingu. Szczególnym urozmaiceniem zabaw jest fakt wzbogacenia zabawki o dodatkowy poziom, dzięki któremu dziecko musi odpowiednio zaplanować trasę przejazdu, aby dotrzeć w wybrany przez siebie punkt. Takie rozmieszczenie elementów parkingu pozytywnie wpływa na rozwijanie logicznego myślenia u dziecka. Na stymulację świetnie działa także sama kolorystyka zabawki Play Tracks Garage. 2 poziomy zostały odpowiednio oznaczone kolorami. Również sama trasa została podzielona na odcinki o żywych i wyraźnych barwach, dzięki czemu dziecko pozostaje skupione przez cały czas trwania zabawy. Propozycja marki Wader to kompletny zestaw do długich godzin spędzonych na rozwijaniu motoryki.

W zestawie znajduje się samochodzik, wymiarami idealnie dopasowany do możliwości torów wjazdowych. Dostępny w naszym sklepie produkt został wyposażony również w praktyczny zestaw naklejek, dzięki któremu możliwe jest kompleksowe oznaczenie przestrzeni w garażu i terenach przybocznych. Takie rozwiązanie to nie tylko dodatkowe uatrakcyjnienie zabawy, ale również połączenie jej z praktyczną nauką. W czasie obcowania z zabawką Play Tracks Garage – garaż 2 poziomy dziecko uczy się rozpoznawać zasady ruchu drogowego oraz stosować właściwe przepisy. Jest to możliwe m.in. dzięki dołączonym do zestawu oznaczeniom przejść dla pieszych, znajdującym się w wydzielonych miejscach na trasie. W czasie zabawy produktom dostępnym w naszym sklepie dziecko uczy się, jak bezpiecznie należy przechodzić przez jezdnię.

Swoje pozytywne opinie na temat propozycji marki Wader zawdzięcza właśnie szerokiemu zastosowaniu, które sprawia, że dziecko intensywnie uczy się przez zabawę. Z tego powodu tego rodzaju zabawka jest idealną propozycją również na prezent – gustowne opakowanie świetnie nadaje się na podarunek.

Play Tracks Garage parking wielopoziomowy to świetna propozycja w atrakcyjnej cenie, która na dobre przegoni nudę z życia Twojej pociechy.

Informacje dodatkowe

Waga 425 kg
Wymiary 79 × 135 × 54 cm