Play Tracks Garage mega garaż z trasą

70.84 

Opis

Play Tracks Garage – mega garaż z trasą

Oferowany przez nasz sklep Mega Garaż z trasą Play Trucks z pewnością zachwyci i pobudzi wyobraźnię każdego małego fana motoryzacji. Pozwól swojemu dziecku rozwijać jego zainteresowania i zdecyduj się na nowoczesną i prostą w montażu konstrukcję toru, dzięki której Twoje dziecko będzie mogło ułożyć wiele tras o różnych kształtach. Bez wątpienia Mega Garaż z trasą Play Trucks sprawi, że Twoje dziecko doświadczy wielu godzin wspaniałej, a także kreatywnej zabawy.

Zestaw składa się z różnokolorowych elementów tworzących piętrowy system dróg, którego łączna długość wynosi aż 5,5 m! Ponadto, możliwe jest także wybudowanie dwupoziomowego garażu. W ramach całego zestawu otrzymujesz także dołączone do niego dekoracje, naklejki, jak i aż 5 pojazdów, w skład których wchodzi autko Kid Cars Sport oraz dwa samochody Kid Cars Sport z przyczepami, na których znajdują się dodatkowe pojazdy.

Mega garaż z trasą Play Trucks – cena

Garaż z trasą z serii Play Tracks Garage pozwala Twojemu dziecku na tworzenie wielu tras, pobudzając jego wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Oferowany przez nas produkt cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Radość dziecka jest bezcenna, a decydując się na zakup Mega Garażu z trasą Play Trucks, otrzymujesz gwarancję codziennego uśmiechu na buzi swojego malucha. Niezwykle istotnym aspektem jest fakt, iż podczas zabawy Twoje dziecko poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Co więcej, wszelkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci tworzywa, dzięki czemu posłużą one dziecku przez wiele lat.

Informacje dodatkowe

Waga 295 kg
Wymiary 79 × 135 × 54 cm