Play House domek dla lalek

57.22 

Opis

Play House domek dla lalek

To spełnienie marzeń Twojego dziecka. Piętrowy domek dla lalek, który składa się z tarasu, salonu, kuchni oraz pokoi na piętrze marki Wader sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających dziewczynek. Zawiera on wszystkie elementy niezbędne do stworzenia prawdziwego mieszkania dla lalek, figurek czy pluszaków. Każde z nich będzie czuło się wyjątkowo w różowych ścianach domku urządzonego przez ich właścicielkę. Możliwość przestawiania mebli daje jeszcze więcej opcji do aranżacji jedynego w swoim rodzaju otoczenia. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło rozwinąć swoją wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Korzystanie z tej zabawki wpłynie również na umiejętność planowania i logicznego myślenia, a także zwiększy zdolności manualne jej małych użytkowniczek. Domek dla lalek z serii Play House wraz z akcesoriami będzie idealny do zabawy w pojedynkę, dzięki niekończącym się możliwościom wprowadzania zmian i realizowania własnych pomysłów, ale sprawdzi się również do zabaw w większym gronie. W ten łatwy sposób Twoje dziecko będzie mogło nauczyć się koleżeństwa oraz współpracy z innymi, a także sztuki kompromisów, która jest bardzo ważna na kolejnych etapach życia każdej osoby.

Skład zestawu

  • domek o wymiarach 37x30cm (wymiary opakowania 60x39x15 cm),
  • 14 mebelków,
  • schody,
  • okna,
  • ruchome drzwi,
  • arkusze z naklejkami.

Bezpieczeństwo

Wader Play House domek dla lalek oraz wszystkie jego elementy zostały stworzone z nietoksycznych i wytrzymałych materiałów, głównie z plastiku, co daje Ci gwarancję, że Twoje dziecko będzie bezpieczne w trakcie zabawy. Zabawka jest też bardzo funkcjonalna, w prosty sposób można ją złożyć, a dzięki uchwytowi zamontowanemu na dachu domku, w łatwy sposób można przenieść go w dowolnie wybrane miejsce. Mogą z niego korzystać dzieci już od trzeciego roku życia.

W naszym sklepie możesz zakupić ten domek w jednej z lepszych cen na rynku i cieszyć się uśmiechem swojego dziecka, który dla każdego rodzica jest bezcenny. Wśród osób, które już zdecydowały się na zakup domku dla lalek, królują same pozytywne opinie.

Informacje dodatkowe

Waga 214 kg
Wymiary 59 × 15 × 395 cm