PLAC ZABAW OGRODOWY 7 W 1

658.17 

Opis

Wspaniała zabawa we własnym ogrodzie

Ogrodowy plac zabaw 7 w 1 to rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla rodziców, jak i maluchów. Wiele osób zdążyło przekonać się, dlaczego warto zorganizować duży plac zabaw w swoim ogrodzie. Dzieci będą szczęśliwe, że mają taki plac do swojej dyspozycji przez cały dzień, zaś rodzice będą spokojni, że ich pociechy bawią się bezpiecznie na swoim podwórku.

Wielofunkcyjna zabawka

Nasz plac zabaw składa się huśtawki, zjeżdżalni ze schodkami, bramki do piłki nożnej, kosza do koszykówki, stolika i krzesełka. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na działanie warunków atmosferycznych. Zestaw jest bardzo łatwy do montażu. Charakteryzuje się stabilnością i gwarantuje bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy. Duża liczba elementów zapewnia wspaniałą zabawę jednocześnie dla kilku dzieci. Jak wiemy, dzieci szybko się nudzą, więc kilka możliwości różnych zabaw i gier to sprytne rozwiązanie, które na pewno zostanie docenione przez najmłodszych.

Dobry pomysł na wakacje w domu

Zapewnij swojemu dziecku udaną zabawę na kilka miesięcy. Nasz wielofunkcyjny plac zabaw do ogrodu to bardzo dobry pomysł na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i rozwijanie sprawności fizycznej. Posiadanie go we własnym ogrodzie to oszczędność czasu. Możesz kilkakrotnie w ciągu dnia wychodzić z dziećmi z domu i korzystać z placu, nie tracąc czasu na męczące dojazdy na taki plac do parku, czy do miasta. Posiadanie takiego placu na “wyciągnięcie ręki” to niesamowita wygoda dla rodziców i dzieci. Ponadto taki plac to doskonałe rozwiązanie na wakacje w sytuacji pandemii.

Wieloletnie doświadczenie naszego sklepu, pozytywne opinie i konkurencyjne ceny gwarantują Ci zadowolenie z dokonanych u nas zakupów. Spraw radość swojemu dziecku i podaruj mu plac zabaw  dla dzieci. Niech Twoja pociecha będzie aktywnie spędzała czas, zamiast siedzieć w domu przed komputerem czy telewizorem.

Informacje dodatkowe

Wymiary 250 × 150 × 124 cm