Pingwin z klockami 20 szt. w kartonie

18.58 

Opis

Pingwin z klockami – 20 szt. w kartonie DL 5144
Zabawa klockami to jedna z ulubionych zabaw maluchów – a wesoły pingwin kryje w sobie zestaw umożliwiający tworzenie wspaniałych budowli! Kolorowy pojemnik w kształcie uroczego pingwinka z 20 klockami posiada praktyczną rączkę ułatwiającą przenoszenie zabawki. Zabawka zaprojektowana, by wspierać naturalny rozwój dziecka, rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność. Po skończonej zabawie maluszek może posprzątać swoje klocki i schować je do zamykanego pojemnika-pingwinka. Sympatyczny kształt zabawki i urocze kolory klocków przyciągają uwagę malucha i zachęcają do zabawy. Klocki dopasowane do małych rączek, stymulują zmysł wzroku żywymi kolorami. 

Cechy zabawki:
Odpowiednia dla dzieci powyżej 3 lat.
Zestaw zawiera 20 klocków i zabawkę-pojemnik w kształcie pingwinka.
Zapakowana w atrakcyjny, prezentowy karton.
Zabawka posiada uchwyt dostosowany do małych rączek, umożliwiający przenoszenie.
Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Zabawka zachęca do kreatywności, rozwija wyobraźnię i sprawność manualną. Dodatkowe cechy zabawki angażują wiele zmysłów dziecka, wspierając jego rozwój.
 

odpowiednia dla dzieci powyżej 3 lat.zestaw zawiera 20 klocków i zabawkę-pojemnik w kształcie pingwinka.zapakowana w atrakcyjny, prezentowy karton.zabawka posiada uchwyt dostosowany do małych rączek, umożliwiający przenoszenie.

Informacje dodatkowe

Waga 055 kg
Wymiary 19 × 144 × 26 cm