Nocnik edukacyjny

67.07 

Opis

Nocnik edukacyjny Dolu to kolejny etap w rozwoju Twojego dziecka. Ułatwia pozbycie się pieluch i służy do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Sprawdzi się jako pierwszy nocnik dla dziecka, niezależnie od płci, ponieważ został zaprojektowany z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Model samym swoim wyglądem zachęci dziecko do nauki, ponieważ będzie ono czuło się jak dorosły, którego tak często próbuje naśladować. Choć to nocnik przenośny z oparciem, wygląda jak prawdziwy sedes tylko w pomniejszonej wersji. Siedzisko jest bardzo wygodne i umożliwia dziecku stabilne siedzenie. Nie wpadnie ono do środka tak jak przy korzystaniu z normalnego WC.

Nocnik edukacyjny – ułatwia naukę zachowania higieny

Posiada pojemnik na chusteczki, a z boku umieszczono uchwyt na papier toaletowy, co pozwala od najmłodszych lat uczyć Twojego maluszka zachowania odpowiedniej higieny. Spłuczka natomiast imituje prawdziwe odgłosy spuszczanej wody, co jest dla dziecka dodatkową zabawą. Utrzymanie go w czystości jest bardzo łatwe, ponieważ jest to nocnik edukacyjny z wyjmowanym wkładem. Wewnętrzna, wyjmowana misa umożliwia opróżnienie zawartości bez przenoszenia całego sedesu. Gładkie powierzchnie ułatwiają dokładne mycie wnętrza misy. Cena urządzenia zachęca do kupna, szczególnie jeżeli porównasz ją z kosztem pieluch. Jeżeli do tego weźmiesz pod uwagę oszczędność Twojego czasu, radość i zabawę Twojego maluszka podczas korzystania, będziesz wiedzieć, że warto kupić to urządzenie.

Dlaczego warto wybrać nocnik edukacyjny?

Nocnik edukacyjny posiada szereg korzyści:

  • imituje prawdziwą toaletę, dlatego przyspiesza proces nauki korzystania z niej,
  • bardzo łatwo utrzymać go w czystości,
  • ma wytrzymałą konstrukcję,
  • posiada pojemnik na chusteczki i uchwyt na papier toaletowy,
  • posiada antypoślizgowy spód, który chroni przed przesunięciem nocnika i zapewnia bezpieczeństwo korzystania,
  • spłuczka imituje dźwięk spuszczanej wody.

Nocnik edukacyjny o wymiarach 216 x 464 x 279 cm oraz wadze 205 kg to doskonały wybór dla maluszka. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Zapewni dużo zabawy, ale i również naukę nowych czynności.

Dodatkowe informacje

Waga 205 kg
Wymiary 216 × 464 × 279 cm