My Little Pony komplet do piasku 5 el.

9.38 

Opis

My Little Pony komplet do piasku 5 el., czyli idealna propozycja dla małych miłośników piaskownicy!

Zabawki do piasku My Little Pony (5 el.) to idealny zestaw dla każdego dziecka, uwielbiającego zabawy w piaskownicy. Komplet zawiera pięć elementów, czyli kwadratowe wiaderko o objętości 2 l, małą łopatkę, niewielkie grabki, sitko oraz konewkę o pojemności 500 ml. To niewielki zestaw, który na pewno ułatwi maluchowi zabawę w piasku. Jego wzornictwo nawiązuje do popularnego serialu animowanego dla dzieci o kucykach – My Little Pony, dzięki czemu produkt jest szczególnie dobrym pomysłem na prezent dla małych miłośników tej produkcji. Na wiaderku znajduje się grafika przedstawiająca kucyka Rainbow Dash oraz małego smoka Spike’a.

Poszczególne elementy zostały pomalowane nowoczesną techniką IML, zapewniającą odporność na promienie słoneczne oraz kontakt z wodą. Cały zestaw został stworzony z wytrzymałego tworzywa sztucznego wysokiej jakości, posiadającego certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo użycia wśród najmłodszych. Komplet wyróżnia się ciekawą kolorystyką, dzięki czemu będzie zachęcać maluchy do zabawy. Sprawdzi się zarówno u grupy dzieci, jak i pojedynczego malca. Produkt może być używany przez pociechy od pierwszego roku życia.

Opinie ekspertów potwierdzają, że zabawa w piasku niesamowicie pobudza kreatywność, a przy tym zachęca dzieci do aktywności na świeżym powietrzu, co sprzyja przyswajaniu witaminy D3 oraz lepszemu rozwojowi mięśni. Ponadto korzystanie z piaskownicy rozwija wyobraźnię, inteligencję oraz koordynację manualną. Z tego powodu piaskownice są obecne niemal na każdym placu zabaw! Co więcej, używanie takiego kompletu sprzyja poznawaniu nowych rówieśników.

Jeśli szukasz dla dziecka ciekawego prezentu w atrakcyjnej cenie, to zestaw do piasku My Little Pony znajdujący się w naszym sklepie sprawdzi się doskonale!

Materiał: certyfikowane tworzywo sztuczne

Sugerowany wiek: +1 r. ż.

Zawartość opakowania: kwadratowe wiaderko 2l, łopatka, grabki, sitko i konewka 0,5 l

Informacje dodatkowe

Waga 023 kg
Wymiary 20 × 18 × 32 cm