Zestaw budowlany dla dzieci – Multigo

82.62 

Opis

Zestaw budowlany dla dzieci marki Multigo to komplet składający się z ciężarówki i czterech wymiennych nadwozi, dzięki którym Twoje dziecko stworzyć może wywrotkę, betoniarkę, koparkę oraz przyczepę. Dodatkowe urozmaicenie zabawy stanowić będą dołączone do pojazdu dwie figurki budowniczych. Wszystkie elementy zostały wykonane w Republice Czeskiej, z bezpiecznego tworzywa, pomalowanego na żywe, atrakcyjne dla dzieci kolory. Pojazdy ozdobione są wyraźnymi cyframi, które stanowią świetną podstawę do nauki liczenia.

Zestawy budowlane dla dzieci – Multigo

Komplet oferuje idealny stosunek jakości i ceny – według opinii rodziców, daje na tyle dużo możliwości przebudowy, że dzieci znajdują w nim radość na długo. Jego dużą zaletą jest to, że gdy zabawa danym pojazdem znudzi się Twojemu dziecku, szybko można przebudować go na inny.

Zabawki te będą odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Posiadają wygodny system bajonet, który pozwala na łatwą przebudowę pojazdów. Mechanizm został dostosowany do dzieci właśnie w tym wieku, nie będzie więc nastręczał maluchom problemów. Jednocześnie montowanie elementów wymiennych wymaga od dziecka koncentracji oraz ćwiczy zdolności manualne. Rozwijać będzie je zabawa figurkami budowniczych – ruchome ręce i nogi pozwalają na umieszczenie ich za kierownicą pojazdów, jak i na zabawę w obsługę urządzeń.

Dlaczego warto wybrać zestaw budowlany dla dzieci?

Dzięki licznym elementom kompletu Multigo dziecko może bawić się zestawem zarówno samodzielnie, jak i w parze lub grupie. Umożliwia to naukę ważnych umiejętności społecznych, ćwiczenie komunikacji między maluchami i pracy w zespole oraz odgrywania ról. Podczas tego typu zabaw Twoje dziecko będzie uczyło się dzielić oraz rozwijało w sobie empatię. Odgrywanie budowy obiektów wymaga zaś ćwiczeń z zakresu planowania i przewidywania konsekwencji podejmowanych działań.

Zestaw budowlany dla dzieci oferowany przez nasz sklep dodatkowo jest także bardzo estetycznie zapakowany. Firmowe pudełko pięknie eksponuje wszystkie elementy kompletu, całość doskonale nadaje się więc również na prezent.

Informacje dodatkowe

Waga 1158 kg
Wymiary 565 × 12 × 37 cm