Multigo Fire ciężarówka z drabiną ze strażakiem

33.40 

Opis

Zabawki z serii Igráček: MultiGo pochodzące od czeskiego producenta EFKO wyróżniają się wysoką jakością i trwałością wykonania, kolorowym wzornictwem oraz szerokim asortymentem, pozwalającym dzieciom na budowanie własnej kolekcji zabawek MultiGo.

Rewolucyjny samochód MultiGo z unikalnym systemem wymiany bajonet, który umożliwia łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatków.
Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i tak realistyczna, jak to możliwe.
Możesz bawić się zabawką w domu i zabrać ją na spacer. Naklejki na zabawce, zdejmowany korpus oraz figurka strażaka pozwalają uczynić zabawę jeszcze bardziej angażującą i interesującą.
Drabina jest obrotowa i rozkładana, umożliwia trzy pozycje blokowania, strażacy mogą być umieszczani w koszu drabiny.

Nadwozia samochodów z serii MultiGo można łatwo usunąć, ponadto można kupić wymienne bloki innych rodzajów nadwozi, które pozwolą zamienić twój samochód na cysternę, ciężarówkę, wywrotkę, śmieciarkę itp.
Zabawa samochodem pomaga dziecku rozwinąć spostrzegawczość, wyobraźnię, myślenie przestrzenne i logiczne oraz rozwinąć umiejętności motoryczne.

  • Wóz strażacki z drabiną wchodzi w skład serii Igracek MultiGo firmy EFKO
  • Drabina jest obrotowa i rozkładana, umożliwia trzy pozycje blokowania, strażacy mogą być umieszczani w koszu drabiny.
  • Pojazdy MultiGo wyposażone są w system bajonet, który umożliwa łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatków
  • pojazd zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent
  • Kraj pochodzenia: Republika Czeska
  • przeznaczona dla dzieci 3+

Wóz strażacki z drabiną wchodzi w skład serii Igracek MultiGo firmy EFKODrabina jest obrotowa i rozkładana, umożliwia trzy pozycje blokowania, strażacy mogą być umieszczani w koszu drabiny.Zabawki można dowolnie łączyć z innymi akcesoriami MULTIGO i figurkami IgracekPojazdy MultiGo wyposażone są w system bajonet, który umożliwa łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatkówpojazd zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezentKraj pochodzenia: Republika Czeskaprzeznaczona dla dzieci 3+

Informacje dodatkowe

Waga 0477 kg
Wymiary 275 × 14 × 165 cm