Multigo City kolektor odpadów z kierowcą

33.40 

Opis

Zabawki z serii Igráček: MultiGo pochodzące od czeskiego producenta EFKO wyróżniają się wysoką jakością i trwałością wykonania, kolorowym wzornictwem oraz szerokim asortymentem, pozwalającym dzieciom na budowanie własnej kolekcji zabawek MultiGo.

Rewolucyjny samochód MultiGo z unikalnym systemem wymiany bajonet, który umożliwia łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatków.
Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i tak realistyczna, jak to możliwe.
Możesz bawić się zabawką w domu i zabrać ją na spacer. Naklejki na zabawce, zdejmowany korpus oraz figurka kierowcy pozwalają uczynić zabawę jeszcze bardziej angażującą i interesującą. Samochód ze śmietnikiem, kosz na śmieci i śmieciarz Igracek spełnią marzenie każdego dziecka. Śmieciarka oferuje dwie opcje wywrotki. Posiada również do mały wyjmowany kosz na śmieci, który Igráček może łatwo chwycić.

Nadwozia samochodów z serii MultiGo można łatwo usunąć, ponadto można kupić wymienne bloki innych rodzajów nadwozi, które pozwolą zamienić twój samochód na cysternę, ciężarówkę, wywrotkę, śmieciarkę itp.
Zabawa samochodem pomaga dziecku rozwinąć spostrzegawczość, wyobraźnię, myślenie przestrzenne i logiczne oraz rozwinąć umiejętności motoryczne.

  • Kolektor odpadów wchodzi w skład serii Igracek MultiGo firmy EFKO
  • Samochód ze śmietnikiem, kosz na śmieci i śmieciarz Igracek spełnią marzenie każdego dziecka.
  • Śmieciarka oferuje dwie opcje wywrotki.
  • Posiada mały wyjmowany kosz na śmieci, który Igráček może łatwo chwycić.
  • Pojazdy MultiGo wyposażone są w system bajonet, który umożliwa łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatków
  • pojazd zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent
  • Kraj pochodzenia: Republika Czeska
  • przeznaczona dla dzieci 3+

Kolektor odpadów wchodzi w skład serii Igracek MultiGo firmy EFKOSamochód ze śmietnikiem, kosz na śmieci i śmieciarz Igracek spełnią marzenie każdego dziecka.Śmieciarka oferuje dwie opcje wywrotki.Posiada mały wyjmowany kosz na śmieci, który Igráček może łatwo chwycić.Zabawki można dowolnie łączyć z innymi akcesoriami MULTIGO i figurkami IgracekPojazdy MultiGo wyposażone są w system bajonet, który umożliwa łatwą i szybką wymianę naczep oraz innych dodatkówpojazd zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezentKraj pochodzenia: Republika Czeskaprzeznaczona dla dzieci 3+

Informacje dodatkowe

Waga 0495 kg
Wymiary 275 × 14 × 165 cm