Multigo Build betoniarka z kierowcą

31.46 

Opis

MultiGo Build to zabawkowa betoniarka, która została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które mimo niskiej masy cechuje się wytrzymałością. Produkt przyciąga uwagę najmłodszych swoim estetycznym wzornictwem, ale też ruchomymi elementami. MultiGo Build to zabawka wykonana przez czeskiego producenta EFKO, który zdobywa dobre opinie za swoje produkty oraz ich jakość na arenie międzynarodowej. Mimo tego cena produktu jest bardzo atrakcyjna. W zestawie znajduje się nie tylko zabawkowa betoniarka, ale też figurka przedstawiająca dzielnego operatora, który pomoże maluchowi dostarczyć beton na plac budowy. Zgodnie z zaleceniem producenta, zabawka jest przeznaczona do użycia przez dzieci od trzeciego roku życia.

MultiGo Build – zabawkowa betoniarka z wymienną naczepą

Dzieci uwielbiają ruchome elementy w zabawkach. W przypadku MultiGo Build jest to oczywiście mikser, który obraca się wokół własnej osi. Maluch może do niego wsypać np. piasek, ponieważ produkt można później umyć. Przez to zabawa może być jeszcze bardziej angażująca. Jednak największą zaletą omawianego produktu jest możliwość wymiany naczepy na inną z tej serii. MultiGo Build to jeden z licznych produktów, który można modyfikować, dzięki czemu malec ma jeszcze więcej możliwości użycia akcesorium.

MultiGo Build wykonano z dobrego tworzywa, dlatego produkt może być używany nie tylko w domu, ale też np. w ogrodzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabawką bawiło się więcej niż jedno dziecko. Wrażenia z zabawy poprawiają także naklejki na produkcie. 

MultiGo Build betoniarka z kierowcą – idealny prezent dla miłośnika maszyn budowlanych!

W opinii specjalistów dzieci rozwijają się każdego dnia, zwłaszcza poprzez zabawę. W przypadku betoniarki z kierowcą MultiGo Build malec poprawić swoją sprawność manualną, wyobraźnię, myślenie przestrzenne oraz logiczne, a także spostrzegawczość. Dzięki temu dostępny w naszym sklepie produkt jest idealnym pomysłem na upominek dla malucha, na przykład z okazji urodzin, dnia dziecka czy pod choinkę.

Cechy produktu:

  • kolor: żółty, szary
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • wymiary: 275 × 14 × 165 mm
  • sugerowany wiek: od 3 roku życia
  • kraj pochodzenia: Republika Czeska
  • System wymiany bajonet do wymiany naczep i dodatków
  • Ruchomy mikser betoniarki
  • Figurka w zestawie

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia reszty oferty naszego sklepu. U nas zawsze możesz liczyć na świetne zabawki oraz konkurencyjne ceny.

Informacje dodatkowe

Waga 0455 kg
Wymiary 275 × 14 × 165 cm