Multi Truck straż pożarna

25.21 

Opis

Multi Truck Straż Pożarna to wyjątkowa propozycja, bezpośrednio od firmy Wader, która od wielu lat zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci. Dzięki temu masz pewność, że decydując się na zakup tego produktu w naszym sklepie – będzie on oryginalny oraz nowy. Zabawkowa straż pożarna cieszy się popularnością wśród naszych klientów – być może dlatego, że pozwala na wiele godzin bezpiecznej oraz inspirującej zabawy. Jeżeli poszukujesz niezapomnianego podarunku dla swojego malucha to serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. 

Multi Truck straż pożarna – zabawa dla najmniejszych oraz tych trochę większych

Multi Truck straż pożarna to wóz strażacki długi na 43 centymetry, który charakteryzuje się kilkoma ruchomymi elementami konstrukcji. Jest to między innymi wysuwana drabina, której łączna długość wynosi 77 centymetry. Do zabawkowej straży pożarnej dołączony jest wąż, który pozwala na zabawę z prawdziwa wodą, a tym samym większą frajdę dla dziecka. Wystarczy napełnić nią zbiornik, a następnie nacisnąć pompkę.

Multi Truck straż pożarna zawiera w sobie wspomnianą drabinę, zbiorniczek na wodę, pompkę oraz wąż, a oprócz tego pojazd wyposażony jest w podpory stabilizujące wóz, które wysunąć można na czas pracy małego strażaka. Dzięki temu, że jest to zabawka wysokiej jakości – bardzo realistycznie oddaje wygląd, a także przeznaczenie prawdziwego wozu strażackiego. 

Producent zaleca, by z zabawkowej straży pożarnej korzystały dzieci, które ukończyły przynajmniej trzy lata. Sugerując się tą opinią – zabawa Twojego malucha będzie bezpieczna oraz niezapomniana. Dzięki temu, że wóz został wykonany z wysokiej jakości materiału możesz być spokojny o to, czy Twojemu dziecku nic się nie stanie w trakcie zabawy. 

Multi Truck straż pożarna – sklep

Firma Wader jest cenionym na całym świecie producentem zabawek, którego produkty charakteryzują się wysokim poziomem wykonania. Zabawka Multi Truck straż pożarna została wykonana z lekkiego i trwałego tworzywa, które jest również odporne na warunki atmosferyczne. Zabawkowa straż pożarna wyprodukowana została zgodnie ze wszelkimi normami unijnymi, więc jest bezpieczny dla Twojej pociechy. 

Jeżeli chciałbyś spędzić wspaniałe chwile ze swoim maluchem to ta zabawka będzie doskonałym sposobem. Dzięki zabawie Twoje dziecko będzie mogło zrozumieć na czym polega praca strażaka, a także rozwinąć zręczność i poprawić koordynację wzrokowo-ruchową. W naszym sklepie ten produkt znajduje się w atrakcyjnej cenie.

Informacje dodatkowe

Waga 083 kg
Wymiary 43 × 20 × 25 cm